Muzyczna bezsenność od Moby’ego

Zapowiedzi

Moby ogłosił właśnie wydanie kolejnego autorskiego albumu - "Destroyed". Ściągnij za darmo 'Be The One EP' już teraz!

Najnowszy album Moby’ego zatytułowany „Destroyed” trafi do srzedaży w połowie maja tego roku za pośrednictwem należącej do artysty wytwórni Little Idiot. Jak mówi sam Richard Melville Hall płyta składać się będzie z melodyjnych i nastrojowych numerów, które porównuje do opustoszałych miast o 2 w nocy. Cały materiał powstawał podczas ostatniego tournee Moby’ego po świecie.

Foto by Matt Fried

„Bardzo często cierpiałem na bezsenność, budziłem się w hotelowych pokojach w środku nocy, kiedy cały świat wydawał się śnić. Zamiast kupować kolejne aparaty perkusyjne na ebay’u, postanowiłem wykorzystać ten czas na tworzenie muzyki. Następnie ukończyłem wszystkie utwory w swoim studiu i zaprosiłem swoich przyjaciół, aby zaśpiewali na płycie.”opowiada Moby

Do albumu dołączona będzie 128-stronicowa kasiążeczka, w której znajdziemy m.in. zdjęcia autorstwa Moby’ego. Okładka albumu została wykonana przez samego artystę na lotniksu w LaGuardia.

Muzyk daje także wszystkim swoim fanom możliwość ściągnięcia za darmo ‚Be The One EP’, na której znajdziemy trzy numery pochodzące z albumu.

 

Moby – Detroyed [Little Idiot]

Data wydania: 16.05.2011

Tracklista:
01. The Broken Places
02. Be The One
03. Sevastopol
04. The Low Hum
05. Rockets
06. The Day
07. Lie Down In Darkness
08. Victoria Lucas
09. After
10. Blue Moon
11. The Right Thing
12. Stella Maris
13. The Violent Bear It Away
14. Lacrimae
15. When You Are Old

 

Polub muno.pl na Facebooku: