Miguel Migs – Let Me Be (incl. Karol XVII & MB Valence remixes)

News

Ukazała się właśnie premiera najnowszego singla MIGUEL'a MIGS'a zatytułowanego "LET ME BE". Singiel promuje najnowszy album  Miguel'a o nazwie ‘THOSE THINGS’ i zawiera 2 wersje utworu stworzone przez samego autora oraz dwa remiksy wyprodukowane przez naszych rodaków (Karol XVII & MB Valence E-Dub i Karol XVII & MB Valence Re-Migs).

Do wzięcia udziału w swoich remiksach Karol XVII & MB Valence zaprosili bardzo utalentowanego saksofonistę o pseudonimie BANANESQUE.

Ogólnoświatowa premiera singla przewidziana jest w przyszłym miesiącu, jednak już w tej chwili można go nabyć w promocyjnej sekcji amerykańskiego sklepu TRAXSOURCE gdzie już w drugim dniu od momentu pojawienia się znalazł on swe miejsce w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się nagrań.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W zapowiedziach wydawniczych label’u Loco Records jest ukazanie się jego pierwszej kompilacji utworów wyprodukowanych przez rodzimych artystów i producentów  Materiał utrzymany będzie głównie w deep house’owym klimacie i zawierać będzie 11 kompozycji. Ogólnoświatowa premiera przewidziana jest na 25 listopada.

Więcej info:
www.loco-records.com
www.myspace.com/locorecords  
www.myspace.com/karolxviimbvalence

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →