Między boczną, a główną ulicą. Robag Wruhme z pierwszą autorską wytwórnią

News
Robag Wruhme, Tulpa Ovi Records, Spoody Spy

Gabor Schablitzki aka Robag Wruhme powołał do życia swoją pierwszą wytwórnię. Działalność Tulpa Ovi Records oficjalnie rozpocznie się 23 lipca za sprawą epki niemieckiego producenta, zatytułowanej Spoody Spy.

Urodzony w Jenie artysta powołał do życia nową wytwórnię Tulpa Ovi Records. Powstaniu nowego labelu towarzyszyć będzie wydanie EP-ki Spoody Spy w najbliższy piątek, 23 lipca. Na Tulpa Ovi będziemy mogliśmy doświadczyć nowego oblicza Robaga Wruhme. Na oficjalnej stronie wytwórni można znaleźć krótką adnotację w związku z projektem:

Moja muzyka i ja w duchu pędzącego czasu? Nie przed i nie za, raczej gdzieś pomiędzy. Coś jak boczna uliczka. Lubię je bardziej niż ruchliwe główne ulice. I tak, można tam coś odkryć. Tam właśnie chcę być.

Spoddy Spy

Oulpa Tvi

Quokka Supra

Robag Wruhme i zapożyczenie z klasyki

47-latek związany w przeszłości z Pampa Records, Freude Am Tanzen czy Musik Krause, w ramach nowej wytwórni muzycznie nawiązuje do utworu Thora Vukk z 2011 roku. Póki co można się tylko domyślać, do czego odnosi się sama nazwa, Tulpa Ovi. Jedna z hipotez mówi o muzyce weselnej o tej samej nazwie ze stanu Goa w Indiach. Sam wyraz „Tulpa” oznacza również – za Wikipedią – „byt lub obiekt stworzony przez sferę duchową lub mentalną”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pierwsze trzy zaplanowane do tej pory epki będą autorstwa samego Robaga Wruhme. Wszystkie utwory, które znajdują się na Spoddy Spy, artysta aranżuje w typowy dla siebie sposób. Tytułowy Spoddy Spy to relaksujący downbeat, Oulpa Tvi to skoczny, energiczny banger, najszybszy na całej EP-ce i Quokka Supra, najgłębszy i najbardziej hałaśliwy numer z całej trójki. Nową EP-kę można już sprawdzić na Beatporcie oraz zamówić bezpośrednio w przedsprzedaży.

NOWE MIEJSCE NA STOCZNI: ZIEMIA X DOK CESARSKI

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →