Robag Wruhme mixuje dla wytwórni Kompakt

Zapowiedzi

Połowa nieistniejącego już duetu Wighnomy Brothers - Robag Wruhme, przygotował dla wytwórni Kompakt pierwszą w swojej karierze solową kompilację.

Robag Wruhme jeszcze do niedawna kojarzony był głównie z duetem Wighnomy Brothers, który artysta tworzył wraz z Monkey Mafia. Niestety na początku 2010 roku po niemal dwóch dekadach działalności panownie postanowili rozejść się i kontynuować swoje muzyczne kariery w solowych projektach.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Śmiało można powiedzieć, że na pewno wyszło to na dobre jednemu z nich, a mianowicie Gaborowi Schablitzki aka Robag Wruhme, który w ostatnim roku wydał kilka solidnych singli i remixów. Teraz do tej kolekcji będzie można dodać kompilację dla legendarnej niemieckiej wytwórni Kompakt.

 

„Wuppdeckmischmampflow” to zbiór w większości znanych już dobrze produkcji. Cała magia kompilacji ma polegać na podejściu Robaga Wruhme do mixowania utworów. Wiele numerów przeplata się ze sobą, a niektóre z nich, jak na przykład „Dexter” Ricardo Villalobosa, pojawiają się na płycie dwukrotnie. Na krążku znajdziemy również kilka ekskluzywnych interpretacji Robaga Wruhme utworów takich artystów jak: Ricardo Villalobos, Chateau Flight, Moderat czy też Four Tet.

 

Aż trudno w to uwierzyć, ale „Wuppdeckmischmampflow” będzie pierwszą oficjalną solową kompilacją w karierze Robaga Wruhme. Poniżej znajdziecie tracklistę oraz kilka filmików z numerami, które znalazły się na mixie.


Wuppdeckmischmampflow mixed by Robag Wruhme [Kompakt]

Data wydnia: 17.01.2011

 

 

Tracklista:
01. Danny Norbury – Speak, Memory
02. Guillaume & the Coutu Dumonts – Odyssee / Trentemoller – Chameleon (Robag Smapelschatull)
03. Ricardo Villalobos – Dexter / Robag Wruhme – Freggelswuff (Robag Smapelschatull)
04. Tiefschwarz feat. Seth Troxler – Trust (Audion Remix) / Ricardo Villalobos – Dexter
05. Kollektiv Turmstrasse – Dead Room / Tiefschwarz feat. Seth Troxler – Trust (Audion RMX) / Ricardo Villalobos – Dexter (Robag Smapelschatull)
06. Chateau Flight – Cosmic Race (Robag Smapelschatull)
07. Moderat – Rusty Nails (Robag Smapelschatull)
08. Claro Intelecto – Hunt You Down / MRI : Acid
09. WhoMadeWho – Keep Me In My Plane (DJ Koze Hudson River Dub) / Claro Intelecto – Hunt You Down (Robag Smapelschatull)
10. Four Tet – Angel Echoes (Robag Smapelschatull)
11. Voom Voom – Best Friend (Henrik Schwarz Mix) (Robag Smapelschatull)
12. Robag Wruhme – Robellada
13. Ian Simmonds – Kon1 (Krause Duo RMX)
14. Zwanie Jonson – Sweater Day / Shelter (Robag Smapelschatull)

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →