’Thora Vukk’ – nowy album Robaga Wruhme

Zapowiedzi

Po świetnie przyjętej kompilacji dla wytwórni Kompakt, przyszedł czas na pełnowymiarowy solowy projekt muzyczny Robaga Wruhme'a zatytułowany "Thora Vukk".

Jeszcze nie tak dawno temu Robag Wruhme kojarzony był głównie jako połowa duetu Wighnomy Brothers. Wiele osób nie mogło uwierzyć w rozpad legendarnego projektu muzycznego, który zasłynął głównie dzięki niezwykle energetycznym setom. Diziś jednak z perspektywy czasu wydaje się, że 'separacja’ z Monkey Mafią wyszła Wruhme na dobre.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gabor Schablitzki przez ostatni okres wydał kilka solidnych singli oraz bardzo ciepło przyjętą kompilację ’Wuppdeckmischmampflow’ dla wytwórni Kompakt (przeczytaj recenzję). Teraz przyszła pora na długogrającą solową płytę artysty, która ukaże się pod koniec kwietnia nakładem wytwórni Pampa.

„Thora Vukk” to 12 produkcji, które Robag Wruhme nagrał w 6 miesięcy, poza utworem „Tulpa Ovi”. Miał on się pierwotnie pojawić na niewydanym nigdy albumie Wighnomy Brothers. Jeśli chodzi o klimat muzyczny panuący na płycie, to sam artysta określa go mianem: „bardziej przyziemny i przepełniony melodiami, album idealny do odsłuchu w domu.”

Robag Wruhme – Thora Vukk [Pampa Records]

Data wydania: 29.04.2011

Tracklista:
01. Wupp Dek
02. Thora Vukk
03. Bruecke Eins
04. Bommsen Boeff
05. Bruecke Zwei
06. Pnom Gobal
07. Bruecke Drei
08. Tulpa Ovi
09. Bruecke Vier
10. Prognosen Bomm
11. Bruecke Fuenf
12. Ende

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →