Nowy album Martyna jednak na Ninja Tune

Zapowiedzi

Zapowiadany od kilkunastu miesięcy album "The Air Between Words" ukaże się w czerwcu nakładem wytwórni Ninja Tune. Martyn długo się wahał nad ostatecznym kształtem swojego dzieła.

Pochodzący z Holandii Martyn swoją karierę producencką rozpoczął stosunkowo późno, bo dopiero w 2005 roku. Początkowo kojarzony głównie z drum & bass, szybko odkrył magię dubstepu. Jego debiutancki album „Great Lengths” z 2009 roku, wydany na założonej przez siebie wytwórni 3024, spotkał się z bardzo przychylnymi opiniami. Podobnie było z kolejnym krążkiem „Ghost People” z 2011 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tytuł kolejnego albumu Martyna, „The Air Between Words„, znamy od 1,5 roku. Prace nad płytą przeciągały się, producent nie mógł się zdecydować na ostateczny kształt swojego dzieła. Świadczy o tym brak utworu „Be My Own Pupil„, który Martyn opublikował rok temu jako zapowiedź albumu. Zmieniła się też wytwórnia – „The Air Between Words” początkowo miał wyjść na Brainfeeder należącym do Flying Lotusa, ostatecznie ukaże się na Ninja Tune.

Martyn – The Air Between Words [Ninja Tune]

Data wydania: 16.06.2014

Tracklista:

01. Forgiveness Step 1
02. Glassbeadgames (feat. Four Tet)
03. Empty Mind
04. Drones
05. Love of Pleasure (feat. copeland)
06. Two Leads and a Computer
07. Forgiveness Step 2
08. Like That
09. Lullaby
10. Fashion Skater

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →