Mark Kinight zagra w Warszawie już w sobotę! BILETY

153
Eventpromo

Szef wytwórni Toolroom Records, Tube & Berger, CHUS+CEBALLOS... nie może Cię zabraknąć w Palladium!

Już 18 maja w warszawskim klubie Palladium odbędzie się impreza z niezwykle bogatym line-upem. Tej nocy zagra Mark Knight, legenda z olbrzymim dorobkiem muzycznym i biznesowym. Jest djem, producentem, a także właścicielem kultowej wytwórni Toolroom Records. Do tego CHUS+CEBALLOS, hiszpański duet, który niczym ryba w wodzie porusza się pomiędzy gatunkami house. Ich produkcje, remixy i kompilacje liczyć można w dziesiątkach.

Kolejni goście specjalni to duet Tube & Berger, deep house’owe gwiazdy, które mogą poszczycić się utworem Imprit of Pleasurektóry znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się tracków wszech czasów na Beatport.

Na scenie wspomogą ich Unknown Poets, Milkwish i M1k3. Bilety na to wydarzenie są wciąż dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Biletomat.pl
119 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.