Mark Kinight zagra w Warszawie już w sobotę! BILETY

134
Eventpromo
Mark Kinight zagra w Warszawie już w sobotę! BILETY

Szef wytwórni Toolroom Records, Tube & Berger, CHUS+CEBALLOS... nie może Cię zabraknąć w Palladium!

Już 18 maja w warszawskim klubie Palladium odbędzie się impreza z niezwykle bogatym line-upem. Tej nocy zagra Mark Knight, legenda z olbrzymim dorobkiem muzycznym i biznesowym. Jest djem, producentem, a także właścicielem kultowej wytwórni Toolroom Records. Do tego CHUS+CEBALLOS, hiszpański duet, który niczym ryba w wodzie porusza się pomiędzy gatunkami house. Ich produkcje, remixy i kompilacje liczyć można w dziesiątkach.

Kolejni goście specjalni to duet Tube & Berger, deep house’owe gwiazdy, które mogą poszczycić się utworem Imprit of Pleasurektóry znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się tracków wszech czasów na Beatport.

Na scenie wspomogą ich Unknown Poets, Milkwish i M1k3. Bilety na to wydarzenie są wciąż dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Kup Bilety

Biletomat.pl
119 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.