KONKURS Zdobądź vouchery TIDAL od Manoida!

News

Artysta promuje swój świetny debiutancki krążek "Truth", który ukazał się w ubiegłym miesiącu. Teraz masz szanse posłuchać go w serwisie TIDAL.

MANOID zaczynał wydawać swoje pierwsze utwory w 2014 roku, a już w 2015 wyprodukował debiutancką EP Poli Rise – tę współpracę kontynuował zresztą w tym roku, gdy Pola wydawała pierwszy album.

Teraz swój debiutancki album ma na koncie również MANOID: „Truth” ukazało się 10 paźdzernika w hamburskiej wytwórni fafendisko, z którą jest związany m.in Trentemoller, a z jej sub-labelem –  Kasper Bjorke, Olivier Huntemann czy Sid Le Rock.

Artysta już teraz ma na koncie występy w Holandii, Korei Południowej, na Islandii i Słowacji oraz na czołowych polskich festiwalach, takich jak Audioriver, Instytut Festival  czy Tauron Nowa Muzyka.
MANOID jest znany z pieczołowitej pracy nad brzmieniem, które jest bardzo oryginalne i wsparte przez systematyczne budowanie własnych dźwiękowych bibliotek. Artysta nagrywał i przetwarzał na potrzeby swojej muzyki szereg dźwięków zewnętrznych jak m.in. maszyny produkcyjne, odgłosy przyrody, instrumenty klasyczne czy śpiew operowy.
Dla naszych czytelników i fanów MANOIDA mamy specjalny konkurs związany z serwisem TIDAL. Na fanpage Muno.pl można wygrać 10 voucherów 90-dniowych do wykorzystania w tym serwisie!
Polub muno.pl na Facebooku: