Przegapiliście Boiler Room x Instytut? Nic straconego. Oto wszystkie występy

Fot. Instytut
Playlista
Instytut Boiler Room, Twierdza Modlin

Piękny był to Boiler Room x Instytut, nie zapomnimy go nigdy. Parafrazując znany (chyba) wszystkim viral z panem świętującym sylwestra 1996/97, z pomocą przychodzi nam oficjalny youtubowy kanał londyńskiej platformy broadcastowej, za sprawą którego stworzyliśmy małą ściągawkę piątkowego wydarzenia, odbywającego w samym sercu Twierdzy Modlin.

Boiler Room x Instytut za nami. Spinające klamrą 20 lat działalności stołecznego projektu wydarzenie przeszło do historii, a wraz z nim sety siódemki artystów: Monster, MANOIDA, An On Bast, Vladimira Dubyshkina, Under Black HelmetD.Dana i Hectora Oaksa. Swojego zachwytu nad kolejną, polską edycją Boiler Rooma nie krył sam Instytut, publikując w sieci krótkie podziękowania:

Jest już wtorek, a w głowie dalej siedzi muzyka, a w nogach zakwasy… Jesteśmy wciąż w lekkim szoku i dochodzimy do siebie po tej przepięknej piątkowej nocy na Boiler Room x Instytut Festival. To co się wydarzyło przeszło nasze najśmielsze pojęcie i pozostanie na zawsze w pamięci. Wydarzenie to było inauguracją współpracy Instytut Festival z Boiler Room. Zobaczymy się ponownie wspólnie podczas pełnometrażowej edycji Instytut Festival 2022 Music & Art!

Boiler Room x Instytut. Przeżyjmy to jeszcze raz

Streamowane w czasie rzeczywistym wydarzenie ściągnęło do Modlina setki gości i drugie tyle przez ekrany monitorów i telefonów. Z każdą upływającą godziną słynny obrazek tańczących za plecami artysty uczestników przypominał coraz bardziej ten, do którego wszyscy przywykliśmy. Z początku niechętnie bawiący się przybyli na miejsce ludzie, z występu na występ coraz śmielej podchodzili do występujących artystów. Zmiana nastawienia, podyktowana również frekwencją, widoczna była gołym okiem szczególnie po ostatnim polskim występie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tym oto sposobem, po zakończonym występie An On Bast i tuż przed pojawieniem się Vladimira Dubyshkina, esencja BR nabrała prawdziwego charakteru, który utrzymywał się do ostatniej sekundy seta wieńczącego wydarzenie, Hectora Oaksa. Zresztą, zobaczcie sami.

Monster | Boiler Room x Instytut Festival

MANOID | Boiler Room x Instytut Festival

An On Bast | Boiler Room x Instytut Festival

Vladimir Dubyshkin | Boiler Room x Instytut Festival

Under Black Helmet | Boiler Room x Instytut Festival

D.Dan | Boiler Room x Instytut Festival

Hector Oaks | Boiler Room x Instytut FestivalPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →