Dobra wiadomość. Macie szansę zaliczyć duży festiwal muzyczny podczas tegorocznego lata

News
Exit Festival

"Ludzie potrzebują odetchnąć po miesiącach izolacji" - piszą organizatorzy EXIT Festival, którzy we współpracy z rządem podali nowy termin wydarzenia w 2020 roku.

Exit Festival 2020, czyli wszyscy jadą do Serbii

Jeśli straciliście już nadzieję, że tym roku wybierzecie się na duży festiwal muzyczny na powietrzu, to ostatnia decyzja władz Serbii powinna was zelektryzować. Premierka tego kraju, Ana Brnabić, przychyliła się pozytywnie do prośby organizatorów Exit Festival 2020 i pozwoliła przesunąć event z lipca na sierpień.

Kierownictwo festiwalu przyjęło tę decyzję z wielkim zadowoleniem i potwierdziło, że jest gotowe ograniczyć wielkość i intensywność imprezy oraz podjąć wszelkie środki zapobiegawcze zalecane przez urzędników służby zdrowia. Nieoficjalnie mówi się już o tym, że na teren festiwalu wejdzie o połowę mniej publiczności niż zwykle, czyli jakieś 55 000 ludzi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Festiwal w swojej pełnej formie powróci prawdopodobnie dopiero w 2021 roku, ale cieszymy się, że sytuacja zdrowotna jest coraz lepsza i że będziemy mogli uczcić 20. rocznicę Exit w nieco innej formie, niż planowaliśmy – mówi współzałożyciel Exit Festival, Dušan Kovačević.

Współzałożyciel Fellow Exit (firmy odpowiadającej za Exit Festival), Ivan Milivojev, dodaje, że ta decyzja jest bardzo ważna dla fanów imprez na całym świecie i dodaje nieco optymizmu fanom muzyki i bywalcom koncertów.

Exit Festival

Exit Festival – jedyny duży festiwal na powietrzu w tym roku w Europie?

Exit Festival obchodzi w tym roku 20. rocznicę istnienia. W line-upie tegorocznej edycji imprezy znaleźli się tacy wykonawcy, jak: DJ Snake, Tyga, Fatboy Slim, James Arthur, Boris Brejcha, Metronomy, Artbat, Kosheen, Meduza, David Guetta czy Roni Size B2B LTJ Bukem.

Metronomy – The Bay

Osoby organizujące Exit Festival eksperymentowały tym miesiącu z eventami opierającymi się na zasadach dystansowania społecznego. Rezultaty były na tyle zadowalające, ze zdecydowano się zrobić krok naprzód i zawalczyć o przeprowadzanie dużego festiwalu.

Nawet jeśli festiwale – czy inne tego typu imprezy – zmienią swój format i będą mniejsze niż dotychczas, to i tak warto je organizować, ponieważ ludzie potrzebują odetchnąć po miesiącach izolacji. Wpłynie to z pewnością pozytywnie na zdrowie psychiczne wielu ludzi, nie wspominając o tym, że branża rozrywkowa ruszy z miejsca, a co za tym idzie, pracownicy zatrudnieni w tym sektorze gospodarki zaczną w końcu zarabiać – dodaje Kovačević

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →