LUCY i jego pierwszy polski all nighter

Eventpromo
Lucy w Polsce po raz pierwszy w formule all night long

Wybitny przedstawiciel sceny techno zagra w najbliższą sobotę w formule all night long. Lucy i jego występ w katowickiej Hipnozie zapowiada się na prawdziwy koneserski kąsek.

Lucy – włoski długodystansowiec

Lucy jest postacią wyjątkową dla całego środowiska muzycznego. Luca Martellero to włoski dj i producent, na stałe mieszkający w Berlinie. Jest odpowiedzialny za stworzenie jednego z najciekawszych labeli wydających muzykę elektroniczną – Stroboscopic Artefacts. Zarówno w studio, jak i na scenie w sposób wizjonerski podchodzi do procesu tworzenia i mixu.

Opublikował trzy albumy oraz liczne single i EPki, kolaboruje z takimi postaciami jak Speedy J (Zeitgeber) czy Rrose. Jego djskie tournee to wizyty w najlepszych klubach i festiwalach na świecie. All night long to jego ulubiona forma występowania. Nie zdarza się to zbyt często, tym bardziejwięc sobotnie wydarzenie można traktować w kategorii zaszczytu.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Zeitgeber – Seventeen Zero Four

Lucy – Tauron nie zapomina

Występ w katowickiej Hipnozie jest wypadkową wcześniejszej wizyty Lucy w naszym kraju. Jego closing set na festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice w 2017 roku został zapamiętany jako jeden z najlepszych w historii. Dwie wybitne godziny podczas szlagierowego eventu spod szyldu Taurona tylko zaostrzyły apetyt na więcej. Lucy all night long nareszcie w naszym kraju!

Lucy na Boiler Room x Kompass

Lucy – bliska relacja z Polską

Lucy w naszym kraju występował kilkukrotnie, zdobywając techniczne serca naszych rodaków. Mogliśmy go usłyszeć m. in. na wspominanym festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2017, Audioriver, Enea Spring Break, we wrocławskiej Sali Gotyckiej czy poznańskim Projekcie Lab. Polecamy nasz obszerny wywiad sprzed 5 lat, w którym Lucy m. in. w takich słowach wypowiadał się przed ponowną wizytą w naszym kraju:

Mam bardzo bliski związek z polską publiką, byłem u was kilka razy i zaprzyjaźniłem się z paroma naprawdę świetnymi ludźmi. Postaram się wam dać to, czego jeszcze nie wiecie, że chcecie ode mnie. Liczę na świetny soundsystem.

Przeczytaj także: wywiad z Lucy

Lucy w Katowicach all night long, 14 marca, Hipnoza

Lucy zagra całonocny set już w tę sobotę, 14 marca w katowickim klubie Hipnoza. Nie możecie tego przegapić! Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Polub muno.pl na Facebooku:

Lucy - Katowice, Jazz Club Hipnoza | 14.03.2020

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →