Ł Festiwal 2019 już w tę sobotę. Sprawdźcie cały line-up i timetable

Zapowiedzi

10 sierpnia w Łowiczu odbędzie się 5. edycja Ł Festiwalu, podczas którego na dwóch scenach będzie można zobaczyć dziesięć koncertów polskich znanych artystów i zespołów. Sprawdźcie, jak prezentuje się pełen line-up i godzinowa rozpiska występów.

Ł Festiwal to impreza, której aspiracją i nieodzownym dążeniem jest poszerzanie muzycznych horyzontów poprzez jak najlepszą selekcję artystów związanych z nurtem szeroko pojętej alternatywy.

W tym roku festiwal odbędzie się już po raz piąty. Będzie to miało miejsce 10 sierpnia w Łowickim Ośrodku Kultury. Przedstawiamy Wam wszystkich artystów, którzy wystąpią podczas tego wydarzenia wraz z godzinami koncertów na dwóch scenach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ł Festiwal 2019 – line-up:

KAMP!

Od blisko dekady jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych. Dał początek całej fali młodych zespołów skutecznie wykorzystujących możliwości Internetu w promocji swojej muzyki. Kamp! wydawał swoją muzykę za darmo, wyłącznie przez sieć, kontakt z fanami podtrzymując od pierwszych, wyprzedawanych na pniu koncertów.

PRIVATE PRESS LIVE

Warszawski duet tworzony przez dwójkę przyjaciół – Adama (Matat Professionals, Newborn Jr.) i Janka. Specjalizują się w produkowaniu energetycznego, połamanego techno z elementami Detroit oraz dub’u.

KUBA SOJKA LIVE

Kuba Sojka to młody producent, live performer i muzyk pochodzący ze Śląska, jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny elektronicznej. Pierwsze eksperymenty muzyczne zaprezentował w 2007 roku pod pseudonimem Psi-Acoustic.

EVAM

Łowicki dj, od trzech lat wchodzący w skład ekipy festiwalu i związany z organizacją wydarzenia. W tym roku wystąpi z debiutanckim setem w ramach swojego nowego alternatywnego projektu Evam.

ŻAL

Duet elektroniczno-wokalno-gitarowy, grający sympatyczną taneczno-piosenkową muzykę dobrą do nucenia i stukania nóżką. Wintydżową taneczną elektronikę rodem z lat 80 okraszają brudnymi gitarowymi solówkami.

WCZASY

Bartłomiej Maczaluk i Jakub Żwirełło na okładce swojego debiutanckiego albumu Zawody dosyć wymownie leżą na bieżni, tuż obok linii startu. Ich materiał to 39 minut wypełnionych inteligentną obserwacją społeczeństwa w drugiej dekadzie XXI w.

NORMAL ECHO

Normal Echo to Dawid Szczęsny, mieszkający w Berlinie muzyk znany m.in. z zespołu Niwea. W piosenkach Szczęsnego nie ma żadnego udawania czy mrugania okiem do słuchaczy. Jest surowo i ciemno.

TUZZA

Warszawski duet Benito i Ricci to bez wątpienia jeden z najoryginalniejszych obecnie projektów na młodej scenie. Newschool oraz doskonale przemyślany i konsekwentny koncept sprawia, że „Tuzza to marka jak waluta”, która bezlitośnie dystansuje rodzimy hip-hop.

SHARI VARI

Reprezentantka łódzkiej sceny jest jedną z najbardziej znanych polskich DJ-ek. Stała bywalczyni najważniejszych imprez techno w kraju.

ENCHANTED HUNTERS

Enchanted Hunters to duet znakomitych songwriterek Małgorzaty Penkalli i Magdaleny Gajdzicy. W ich utworach słychać zamiłowanie do ekwilibrystycznej polifonii, wyrafinowanych harmonii i nieoczywistej struktury utworów. Wszystko to w ramach chwytliwego i wciągającego popu, często odwołującego się do złotego brzmienia lat 80-tych.

Ł Festiwal 2019 – timetable

Zobaczcie, jak prezentuje się godzinowa rozpiska koncertów na dwóch scenach:

Ł Festiwal 2019 - timeable

Ł Festiwal – bilety

W sprzedaży są jeszcze dostępne bilety na festiwal. Wejściówki w cenie 40 PLN znajdziecie na stronie organizatora. 

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →