Private Press stworzyli miks na zaproszenie Bicep

News

Polski duet dołączył do nietuzinkowego grona artystów, którzy dostąpili tej szansy. W przeszłości swoje Feel My Bicep Mixtape nagrywali m.in. Lone, Brame & Hamo, Medlar, Luvless, Kornel Kovacs czy Horse Meet Disco.

Pojawiający się od 2015 roku cykl miksów Feel My Bicep obrósł już w swego rodzaju legendę. Prezentowane pod jego szyldem miksy to esencja twórczości i inspiracji autorów, a tych na przestrzeni lat było sporo. Najnowszy odcinek cyklu ma numer 117 i należy do warszawskiego duetu Private Press.

Zaproszenie od tak uznanych postaci sceny klubowej jakimi są Andy Ferguson i Matt McBriar, tworzący duet Bicep, to nie lada wyzwanie. Członkowie Private Press, mający na koncie doświadczenie zdobyte za sprawą udziału w innych, licznych projektach, podeszli do sprawy jak należy i przygotowali doskonałą kompilację, w której znalazły się ich własne produkcje, lecz także numery od m.in. Rona Trenta, Watchmana czy Wolf 'n Flow.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Co więcej, Private Press dorzucili od siebie kawałki, które dopiero zobaczą światło dzienne. Niepublikowane dotąd produkcje ukażą się nakładem brytyjskiego labelu Rekids, gdzie swoje numery wydawali m.in. Nina Kraviz, Mr. G czy Radio Slave, będący założycielem wytwórni.

Miksu można posłuchać na iTunes lub pobrać z oficjalnej strony Bicep. Więcej o udziale Private Press w serii Feel My Bicep przeczytacie tutaj.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →