Kollektiv Turmstrasse odwiedzi Polskę

Eventpromo
Kollektiv Turmstrasse
Niemieccy przedstawiciele minimal techno - Kollektiv Turmstrasse przyjadą do Polski! Już 23 listopada będziemy mogli usłyszeć chłopaków w sopockim klubie Sfinks700.
Kollektiv Turmstrasse to muzyka, której nie da się zamknąć w jakichkolwiek granicach. Artyści płynnie operują między sekwencjami charakterystycznymi dla house’u, by przejść do dźwięków techno. Będziecie mogli tego doświadczyć, gdy 23 listopada muzycy staną na deskach sopockiego klubu Sfink700.

Kollektiv Turmstrasse – początki kolektywu

Panowie początkowo grali solo. Przełom nastąpił, gdy poznali się podczas jednej z imprez, na której obydwaj mieli bookingi. Więź tej dwójki to nie tylko muzyka, ale również przyjaźń. Muzycy w efekcie wynajęli mieszkanie na ulicy o nazwie Turmstrasse i tak powstał Kollektiv Turmstrasse.

Kollektiv Turmstrasse – Sorry I Am Late

Kollektiv Turmstrasse – pierwsze sukcesy

Artyści wydawali pod takimi labelami jak Diynamic, Connaisseur czy swoją własną wytwórnią Musik Gewinnt Freunde imprint. Przed imprezą Kollektiv Turmstrasse obowiązkowo trzeba przesłuchać ich debiutanckiego albumu. Rebellio der Träumer to połączenie zimnej elektronicznej melodii, downtempo i klasycznych wokali. Nieważne, czy jesteście w klubie, odpoczywacie w domowym zaciszu, a może podróżujecie gdzieś nocą samochodem – w każdej z tych sytuacji Kollektiv Turmstrasse będzie odpowiedni.

Kollektiv Turmstrasse – Last Call

Muzycy mają na swoim koncie występy na czołowych festiwalach Europy  – Tomorrowland czy ADE Showcase w Holandii. Wydawałoby się, że kolektyw osiągnął już swoje szczyty, artyści jednak nie zatrzymują się w swoich odkryciach.

To podróż była dla nas zawsze ważniejsza niż sama nagroda.

Kollektiv Turmstrasse zwraca w wywiadach wielokrotnie uwagę na to, że ciągły rozwój i odkrywanie nowych muzycznych lądów jest najbardziej ekscytującym elementem ich pracy.

Kollektiv Turmstrasse na Tomorrowland 2019 w Belgii

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kollektiv Turmstrasse – bilety

Bilety na wydarzenie nadal są dostępne, możecie je kupić na stronie Biletomat.pl. Została już tylko trzecia pula wejściówek, więc musicie się spieszyć.

Start imprezy o 23:00

Kollektive Turmstrasse plakat

Kollektiv Turmstrasse, Sfinks700, Sopot | 23.11.2019

Biletomat.pl
55 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →