TOP5 produkcji, które zbudowały fenomen Kollektiv Turmstrasse

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Kollektiv Turmstrasse

Hambursko-berliński duet Kollektiv Turmstrasse już niebawem ponownie odwiedzi Polskę. 24 lutego w poznańskiej Tamie premierowo usłyszymy ich z najnowszym projektem YAP. Zanim jednak do tego dojdzie, typujemy ikoniczne produkcje, dzięki którym stali się jednym z najbardziej rozpoznawalnych duetów w świecie łączącym techno i house.

Zwycięskiego składu się nie zmienia

Poznańska Tama ogłaszając program na najbliższe miesiące sięgnęła po dobrze sprawdzony kaliber. Do końca marca czołowy polski klub odwiedzą artyści znani, lubiani i nadto sprawdzeni na placu boju. Jedni nazwą to odgrzewanym kotletem, drudzy z rumieńcami na twarzy raz jeszcze oddadzą się w ręce swoich ulubionych artystów. Bezpieczny zabieg przy planowaniu programu a może ukłon w stronę fanów? Jedno jest pewne – sezon w Tamie wypełnią dźwięki od najlepszych artystów na świecie.

Kollektiv Turmstrasse
via facebook.com/kollektivturmstrasse

Już 24 lutego do Tamy powróci niemiecki duet Kollektiv Turmstrasse. Nie da się ukryć, panowie w naszym kraju zajmują bardzo wysoką lokatę w ilości zagranych setów nad Wisłą. Skoro już chyba wszyscy zdążyli ich usłyszeć, gdzie znaleźć sens do zarezerwowania dla nich kolejnej nocy? Słynny niemiecki duet muzyczny w zeszłym roku wystartował z nowym projektem YAP, który premierowo wybrzmi w Poznaniu. Jak sprawdzą się w klubowej wersji wraz ze znakomitymi gośćmi w postaciach Fort Romeau i Miury? Najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze podczas autorskiego showcase’u w Tamie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Kollektiv Turmstrasse też idzie w electro

Zainspirowani brzmieniem Basic Channel w 2001 roku zadebiutowali nakładem wytwórni Electronic Parliament’s. W roku 2006 wypuścili swój pierwszy album Verrückte Welt, a następnie wiele niezwykle udanych produkcji w wytwórniach: Ostwind Records, Musik Gewinnt Freunde, Connaisseur czy Diynamic Music, gdzie światło ujrzał ich niesamowity: Sorry I am late, który bawi parkiety całego świata do dziś, na stale wpisując się do szufladki z klasykami muzyki elektronicznej. Trzy słowa, które najpełniej oddają charakterystykę ich muzyki, to piękno, głębia i melancholia. Główną rolę w ich twórczości odgrywają rytm i melodia. Naprawdę, ciężko się nimi nie zachwycić – duet chwyta za serce już od pierwszych dźwięków.

Czytaj także: YAP – Kollektiv Turmstrasse zaprasza do Tamy

Dyskografia uznanych niemieckich DJ-ów i producentów to prawdziwa kopalnia skarbów. Ciężko wskazać jednoznacznych faworytów – utwory w swoim czasie mocno definiowały światową scenę z muzyczną, emocjonalną muzyką elektroniczną. Po wielokrotnej rotacji zdecydowaliśmy się na pięć tracków-wizytówek, które po pierwszej nutce dają jasną odpowiedź z czyją muzyką mamy do czynienia.

Kollektiv Turmstrasse – TOP5 kluczowych produkcji

Kollektiv Turmstrasse – Sorry I Am Late 

Kollektiv Turmstrasse – Tristesse 

Kollektiv Turmstrasse – Luchtoorn 

Kollektiv Turmstrasse – Schwindelig 

Kollektiv Turmstrasse – Jupiter Sunrise

Bilety na YAP w Tamie

Wejściówki na najbliższą imprezę YAP dostaniemy za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Aktualnie nabędziemy bilety z drugiej puli w cenie 60 zł. Od 21 lutego cena wzrośnie do 70 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →