YAP – Kollektiv Turmstrasse zaprasza do Tamy

fot. Kollektiv Turmstrasse / Facebook
Eventpromo
kollektiv turmstrasse

Popularny niemiecki Kollektive Turmstrasse tworzy nową, wolną od granic gatunkowych, stylów i trendów przestrzeń - oto YAP, który już pod koniec lutego pojawi się w poznańskim klubie Tama!

Dla wszystkich

YAP to wydarzenie, którego kuratorem i gospodarzem jest Kollektiv Turmstrasse. Zespół czerpiąc ze swoich wieloletnich doświadczeń na scenie, stworzył miejsce do celebrowania muzyki pochodzącej ze wszystkich zakamarków undergroundu, ale zawsze z groovem. To dom, pod którego dachem wszyscy są mile widziani.

Przyjdź taki, jaki jesteś… Jesteś doskonały! – mówią organizatorzy

Na najbliższej imprezie YAP w poznańskim klubie Tama, która odbędzie się 24 lutego, wystąpi również Michael Greene, popularnie znany jako Fort Romeau, a także ukraińska didżejka MIURA. Tradycyjnie o wizualizacje zadba Lola Haze.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kollektiv Turmstrasse @ Diynamic Outdoor – Off Week 2018 (BE-AT.TV)

Bilety na YAP w Tamie

Aktualnie na stronie Biletomat dostępne są do nabycia bilety na YAP w poznańskiej Tamie z drugiej puli w cenie 60 zł. Od 21 lutego cena wzrośnie do 70 zł.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →