Maceo Plex prezentuje… radiowy kawałek!

fot. Maceo Plex / Facebook
News
maceo plex

Popularny teksański didżej i producent Eric Estornel, czyli Maceo Plex, zaskoczył swoich fanów innym wcieleniem. Artysta znany przede wszystkim z deep house'owych produkcji oraz setów, zaprezentował nowy kawałek powstały wraz z wokalistą Ishi, który brzmi mocno... eurowizyjnie. Być może taki będzie jego nadchodzący album "'93"?

Maceo Plex w wersji light

Po serii bardzo dobrze przyjętych remiksów od gwiazd sceny, Maceo Plex odchodzi nieco od swojego klubowego brzmienia, by dostarczyć emocjonalny rytm w stylu downtempo w kawałku Moon Sky, który jest niezwykle radiowy i spokojnie mógłby pojawić się w stawce Konkursu Piosenki Eurowizji. Nieśpieszny klimat, hipnotyczne i marzycielskie syntezatory, głęboki bas, 808 oraz wokal Ishiego – jak możecie się domyślać, kawałek jest bardzo melancholijny.

„Moon Sky” opiera się na powolnych i celowych pętlach perkusyjnych, które uzupełniają rozdzierający serce wokal Ishi. Ciężka atmosfera jest pełna tęsknoty, z głęboko zakopanym basem i wyciszonymi akordami, tworzącymi coś nieuchronnie poruszającego – czytamy w notce prasowej

Singlowi towarzyszy klip – podobnie jak w przypadku Borisa Brejchy (lub na naszym rodzimym rynku u Agima) przedstawia on kosmiczną wyprawę, z tym, że w przypadku Amerykanina dochodzą jeszcze… postacie psów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Maceo Plex feat. Ishi – Moon Sky

Zobacz także: Drugi sezon Munocastu – czas, start! A_GIM: „Autorytety muzyczne zastąpił Spotify”

Maceo Plex nadal rozkręca szum wokół wydania swojego nadchodzącego albumu. Nie tak dawno bardzo dobrze przyjął się nowy remiks No World od Mladena Solomuna. Data premiery nadchodzącego albumu ’93 nie jest jeszcze znana.

Maceo Plex – Nu World (Solomun Extended Mix)

Sprawdź koniecznie: Najlepsze sety progressive house cz. 1 – klasykaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →