Kolejne ogłoszenie od Tauron Nowa Muzyka 2020

Festiwale News
Red Axes na Tauron Nowa Muzyka 2020

Program tegorocznej edycji Tauron Nowa Muzyka właśnie powiększył się o kolejnych siedmiu artystów. Sprawdźcie, kogo jeszcze zobaczymy w czerwcu w Katowicach.

Tauron Nowa Muzyka 2020 odbędzie się w dniach 11-14 czerwca w Katowicach. Organizatorzy stopniowo zdradzają coraz więcej informacji na temat programu tegorocznej edycji. Do tej pory ogłoszonymi artystami byli: Soap & Skin (którzy wystąpią podczas koncertu otwarcia) UnderworldAcid ArabRival ConsolesAnna CalviSEED Ensemble, Afrodeutsche, Cigarettes After Sex, Floating Points, Andy Stott, DJ Tennis, Gerd Janson i Jennifer Cardini. 

Dziś do tego grona dołączyło kolejne siedem nazwisk. Sprawdźcie, kto zasilił skład festiwalu:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Red Axes na Tauron Nowa Muzyka 2020

Izraelski duet Red Axes zasłynął z autorskiej, psychodelicznej wersji acid house, która zdobyła w ostatnich latach dużą liczbę fanów i naśladowców w całej Europie. W Katowicach wystąpią w podwójnej roli. W sobotę, 13 czerwca, dadzą pełnoprawny koncert, który z pewnością będzie obfitował w przesterowane gitary i wokale oraz liczne postpunkowe wątki z obu albumów grupy. Natomiast w niedzielę, 14 czerwca, zamkną festiwal w roli didżejów podczas bezpłatnej imprezy FAJRANT! na Sztauwajerach.

Donato Dozzy na Tauron Nowa Muzyka 2020

Włoski DJ i producent, znany także z duetu Voices From The Lake, wystąpi w sobotę 13 czerwca. Donato Dozzy to wybitny twórca zniuansowanych, hipnotycznych struktur dźwiękowych, których punktem wyjścia jest muzyka techno.

Vladimir Ivkovic na Tauron Nowa Muzyka 2020

DJ związany z kultowym Salon des Amateurs w Düsseldorfie potrafi grać jedyne w swoim rodzaju sety, wznoszące się ponad podziałami stylistycznymi i gatunkowymi. Na Tauronie wystąpi w sobotę 13 czerwca.

Tomaga na Tauron Nowa Muzyka 2020

Na Scenie Kameralnej NOSPR, 13 czerwca wystąpi improwizujący duet Tomaga. Grupa łączy tak odległe na pozór stylistyki, jak industrial, jazz, psychodelia i minimalizm.

Shards na Tauron Nowa Muzyka 2020

To dwunastoosobowa grupa wokalna, która zasłynęła współpracą z Nilsem Frahmem. Podczas swoich występów na żywo członkowie grupy prezentują możliwości ludzkiego głosu w całkowicie nietradycyjny sposób. Zespół będzie można usłyszeć na Scenie Kameralnej NOSPR w piątek, 12 czerwca.

Bruno Bavota na Tauron Nowa Muzyka 2020

Bruno Bavota to włoski multiinstrumentalista, który za pomocą zapętlania sekwencji fortepianowych i gitarowych, tworzy melodie, które przenoszą najgłębsze emocje i uczucia. Muzyk na Tauronie wystąpi w sobotę 13 czerwca.

Qba Janicki na Tauron Nowa Muzyka 2020

Dzisiejsze ogłoszenie zamyka pochodzący z Bydgoszczy Qba Janicki. Gra na perkusji od czwartego roku życia, a na festiwalu wystąpi z projektem Matematyka Intuicyjna, zarejestrowanym przy użyciu amplifikowanych instrumentów perkusyjnych i instrumentu własnej budowy – „deski dźwięków”.

Kolejne ogłoszenia już niebawem!

Festiwale

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →