Karma Kid wydał nową EP-kę „Say U Luv Me”

www.facebook.com/karmakidmusic
News

2-trackowa EP-ka producenta Karma Kid, inspirowana jest latami 90. i French housem. Wydał ją w wytwórni Greco-Roman, do której należy.

Premiera Say U Love Me

Karma Kid (czyli tak naprawdę Samuel Knowles) zadebiutował jako producent w wieku 17 lat i od razu zdobył uznanie. Od 2012 roku wydaje również muzykę pod aliasem Shy Luv. Obecnie 27-latek produkuje też dla takich artystek jak Shygirl czy Connie Constance. W roku 2020, po 4 latach backstage’owego życia (tworzył muzykę dla innych), jego track pojawił się na playliście Annie Mac Hottest Record In The World. Na EP-ce znalazł się również utwór od przyjaciela Karma Kidsalute (Say U Luv Me). Salute 18 lat swojego życia spędził w Wiedniu. Ostatecznie jednak przeniósł się do Manchesteru, gdzie eksploruje lokalną kulturą klubową, odzwierciedlając ją w swojej muzyce.

Karma Kid — Say U Luv Me (salute remix)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Poprzednie albumy Knowlesa

Projekt Shy Luv współtworzy z kolei ze swoim przyjacielem Jakiem Normanem i Ryanem Ashleyem na wokalach. Muzycy w dość nietypowy sposób zachęcają do słuchania tego projektu, powiedzieli mianowicie, że:

Nasza muzyka jest idealna do pielęgnacji roślin w piękny słoneczny dzień. Sprawia, że tańczysz, uśmiechasz się i płaczesz. Jeśli chodzi o pisanie muzyki, dzielimy większość ról. Zwykle nalewamy kilka lodowato zimnych koktajli i kiedy Jake gra na gitarze lub pianinie, ja (Sam) zaczynam pisać wokale lub budować beat. Następnie na zmianę miksujemy kawałki, podczas gdy druga osoba wyrywa chwasty lub podlewa tulipany, aż melodia się skończy!

Shy Luv, Jones — Shock Horror

Karma Kid — Freedom (Never Let You Go)

Kiedy tworzyłem Freedom, był to jeden z tych momentów euforii, w których sampli wokalu i linia basu, nad którymi pracowałem od wieków, od razu połączyły się w idealnej harmonii. I czuję, że sentyment kryjący się za tymi wokalami jest w tym momencie tak prawdziwy! Nie mogę się doczekać powrotu do klubów.

French House

Termin ten ukuł się w 1987 roku, kiedy fotograf życia nocnego Jean-Claude Lagrèze zorganizował cykl eventów dedykowanych muzyce house. Jego nazwa brzmiała French Touch. Grali na nim wówczas Laurent Garnier, David Guetta i Guillaume la Tortue. Pojawiła się także na kurtkach zaprojektowanych przez Érica Moranda. Brytyjscy dziennikarze muzyczni spopularyzowali następnie to hasło i przypisali je francuskiej fali house’u.

Fren touch

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →