Legendarna prezenterka i DJ-ka odeszła z BBC Radio 1

Fot. Materiały promocyjne
News
Annie Mac - z BBC Radio 1 odchodzi nie tylko ona 

Jak zapowiedziała, tak zrobiła. Annie Mac po 17 latach pracy zakończyła swoją przygodę z brytyjskim radiostacją.

Koniec pewnej epoki

Annie Mac poprowadziła swój ostatni program w BBC Radio 1. Niezwykle popularna, kultowa wręcz DJ-ka i prezenterka, która pracowała w stacji od 17 lat, ze łzami w oczach pożegnała się ze swoimi słuchaczami w piątkowy wieczór, 30 lipca.

Jestem przekonana o tym, że zrobiłam właściwą rzecz, ponieważ czuję się dobrze, czuję, że wszystko jest w porządku. Nie mogę się doczekać, kiedy będę miała kreatywną przestrzeń do robienia nowych rzeczy. Praca w Radio 1 to była ciągła impreza. Przez te lata przeżyłam genialne chwile z innymi DJ-ami, zyskałam przyjaciół na całe życie – powiedziała słuchaczom Mac w ostatniej audycji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez BBC Radio 1 (@bbcradio1)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Annie Mac – z BBC Radio 1 odchodzi nie tylko ona 

Irlandzka prezenterka zwróciła także uwagę, że obecnie jest o wiele więcej kobiet grających alternatywną muzykę, niże wtedy, gdy dopiero dołączała do BBC Radio 1. Przypomnijmy, że 43-letnia Annie Mac, dołączyła do Radio 1 jako asystentka producenta, zanim została gospodarzem swojego pierwszego programu w 2004 roku.

W roli prowadzącej audycję Future Sounds zastąpi ją teraz Clara Amfo, zaś Danny Howard zastąpi Mac w piątkowym Dance Party.

Wraz z Mac, Radio 1 opuści także Diplo, który od niemal dekady prowadził swój program Diplo and Friends.

Radio 1 DJ Annie Mac on quitting, streaming and the future of the music industry

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →