Koniec pięknej przygody. Po 17 latach BBC Radio 1 traci Annie Mac

Fot. BBC 1 Radio
News
Annie Mac - z BBC Radio 1 odchodzi nie tylko ona 

Annie Mac po 17 latach pracy odchodzi z BBC Radio 1. Irlandka poinformowała o swojej decyzji za pośrednictwem Instagrama i Twittera. W roli prowadzącej audycji  Future Sounds zastąpi ją Clara Amfo, zaś Danny Howard zastąpi Mac w piątkowym Dance Party.

Annie Mac w zawartym komunikacie wyjaśniła, że decyzja była dla niej „trudna do wyartykułowania”, z uwagi na ogromny sentyment i włożony w pracę wysiłek. BBC stwierdziło z kolei, że Mac prowadziła „niesamowite momenty w BBC Radio 1, od programów na żywo do przełomowych wywiadów z największymi artystami świata”.

Annie Mac live at Hï for Radio 1 in Ibiza 2017

Annie Mac. BBC Radio 1 traci swoją gwiazdę

Irlandzka DJ-ka i prezenterka dołączyła do brytyjskiej stacji w 2004 roku i szybko stała się jedną z jej czołowych osobowości. Była gospodarzem kilku programów, w tym Annie Mac’s Dance Party w piątkowym paśmie wieczornym:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wciąż jestem zachwycona magią radia muzycznego. Nigdy nie zdarzyło mi się nie wyjść ze studia z poczuciem, że jest mi lżej i szczęśliwiej, niż kiedy do niego weszłam. Wrócę do nadawania radia, kiedy nadejdzie właściwy czas. Dziękuję słuchaczom, że wpuścili mnie do swojego życia. Dziękuję, że rozjaśniacie moje dni.

Annie MacManus będzie gospodarzem swojej ostatniej audycji Future Sounds 30 lipca. Jej miejsce zajmie brytyjska prezenterka radiowa i telewizyjna, Clara Amfo:

Jestem wielka fanką tego programu, artystów, których on wspierał. Otrzymanie pałeczki od Annie, którą kocham i szanuję, czyni to dla mnie wyjątkowym przeżyciem.

– powiedziała Clara AmfoPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →