Ekipa BBC Radio 1 powiększona o nowych rezydentów

News
BBC Radio 1

Anz, Avalon Emerson, Carl Cox i Carista nowymi rezydentami BBC Radio 1. Czwórka artystów dołącza tym samym do Joy Orbisona, Sherelle, Amelii Lens i DJ EZ, którzy z angielską rozgłośnią radiową związani są od 2019 roku.

BBC Radio 1. Nowi rezydenci z audycjami od 1 marca

Nowe nazwiska dołączą do cotygodniowej rotacji, która rozpocznie się 1 marca i będzie trwała przez cały miesiąc. Każda z audycji The Residency będzie nadawana w nocy z niedzieli na poniedziałek między godziną 1-2 oraz 2-3. Za sprawą nowych rezydentów „słuchacze będą mogli przenieść się do świata największych nazwisk pionierskiej, wysokoenergetycznej muzyki tanecznej z całej międzynarodowej sceny klubowej”.

Współpracujący od wielu lat z brytyjskim radiem Carl Cox nie krył zadowolenia z możliwości dołączenia do stałego grona rezydentów:

Cóż, jedna rzecz jest pewna – naprawdę nie mogę się doczekać powrotu do BBC Radio 1! Mam tyle nowej muzyki, że na pewno będziemy potrzebowali więcej niż 6 tygodni, na jej zaprezentowanie! Włączajcie audycje, cieszcie się, usiądźcie wygodnie i zrelaksujcie się. To będzie absolutnie fantastyczna podróż.

Amelie Lens | BBC Radio 1 RESIDENCY | February 2021

BBC Radio 1. Nieskryta duma

Pochodząca z Manchesteru Anz rozpocznie swoją debiutancką rezydencję w Radio 1 muzyką Kush Jones, Denham Audio, Yosh i kilkoma niewydanymi trackami:

Zanim zaczęłam chodzić do klubów słuchanie audycji Benji B w mojej dziecięcej sypialni, pomogło mi zrozumieć, czym może być DJ’ing. To zaszczyt być częścią BBC Radio 1 Residency i dołączyć do kanonu niesamowitych DJ-ów. Nie mogę się doczekać, aby dzielić się większą ilością muzyki, którą kocham, z większą ilością ludzi!

Premierowe audycje nowych rezydentów:

  • Pierwszy poniedziałek miesiąca, 1 marca: Joy OrbisonAnz.
  • Drugi poniedziałek miesiąca, 8 marca: Carl CoxCarista,
  • Trzeci poniedziałek miesiąca, 15 marca: Amelie LensAvalon Emerson,
  • Czwarty poniedziałek miesiąca, 22 marca: DJ EZSherelle.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →