Kalendarz imprez drum’n’bass w październiku 2020

Eventpromo
drum'n'bass

Wygląda na to, że październik będzie równie obfity w wydarzenia, co ostatnie miesiące. W związku z tym prezentujemy najciekawsze wydarzenia z muzyką drum'n'bass w Polsce.

2 października – Bass Garden #8, Klub Akwarium, Warszawa

Stołeczny projekt Bass Garden towarzyszył fanom dnb przez całe wakacje. Organizatorzy nie odpuszczają jesienią i zapraszają już na 8. odsłonę cyklu w klubie Akwarium. Tym razem będzie ona poświęcona przede wszystkim lokalnym DJ-om oraz tym wciąż raczkującym na scenie drum’n’bass. Zagrają: Insect, Realist, Uberkraft, Infrastate, Terrarin, Lucid Sun, Cheff420 i Medlock Raver

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Drumatic Podcast – Insect


2 października – Rollercoaster DNB, Akademia, Wrocław

rollercoaster dnb floppy shandrill wroclaw

Na południu prężnie zaczęło działać kilka nowych projektów. Na sam start października aż 9-ciu DJ-ów wystąpi w klubie Akademia we Wrocławiu. Jako główni goście zagrają Shandrill i Mr Floppy, podczas gdy na supporcie zobaczymy fuzję kilku kolektywów. Reprezentowane będą one przez: Creafect, Plichu, M/ke, Loudread, Jerzyk, Onex i Jaszczur.

Mr Floppy – DNB Stream


9 października – DNB Love with Aphrodite, Lordi’s Club, Łódź

aphrodite dnb love lodz sonic nation

Aphrodite podobnie do Johna B to artysta, który powinien otrzymać polski paszport. Niekwestionowana legenda jungle, wciąż na topie i uwielbiany przez miliony na całym świecie – również w Polsce. W naszym kraju występuje regularnie, a ponownie usłyszycie go już 9 października w stolicy polskiego drum’n’bassu – Łodzi.

Aphrodite – Stalker


9 października – Drum’a’turgia #48, P23, Katowice

drumaturgia katowice p23 handra inflamers

Kultowy cykl z Katowic kontynuuje swój projekt i zaprasza na 48. edycję imprezy. Po wielu znakomitych bookingach jak Black Sun Empire, The Upbeats, Amoss, Jade, Agressor Bunx, kolektyw w czasie epidemii skupia się na polskich producentach, djach oraz dobrze zapowiadających się postaciach. W październiku na kolejnej Drum’a’turgi wystąpi duet Handra, a swój debiut na scenie zaliczą The Inflamers. Wesprą ich Kuba Adamek, Hash, Contact, Barney i Bitels.

The Inflamers – Pop the valium


9 października – Midnight Drum&Bass, A2, Wrocław

midnight dnb wroclaw dark tapes matys ginee shandrill drum'n'bass

Zaledwie tydzień po wydarzeniu Rollercoaster DNB, kolejna dawka drum’n’bassu. Dark Tapes we Wrocławiu kojarzy się bez wątpienia głównie z techno. W przeciwieństwie do innych eventów, tym razem grupa zaprasza na spotkanie z muzyką drum’n’bass. 9 października we wrocławskim Centrum Koncertowym A2 wystąpią Polacy, których we Wrocławiu dawno nie było. Na czele line-upu stoi dobrze znany producent drum’n’bassowy – Matys, a tuż obok są Ginee, Shandrill, Kosay i Gilgamesh, reprezentujący kolektywy 175BPM, Neurodydaktyka i DRUMATIC.

Matys – Power


17 października – Bass Garden #9, Akwarium, Warszawa

drum'n'bass

Warszawskie Bass Garden odbędzie się w październiku dwa razy i podobnie jak podczas edycji #8, skupi się tylko na nowych twarzach i lokalnej scenie. Bass Garden to nie tylko muzyka, ale także specjalny wystrój przestrzeni klubowej. Kto wystąpi na 9. odsłonie dowiemy się już wkrótce.


30 października – Hidden Noises, DOM, Łódź

hidden noises yabol lodz dom dnb drum'n'bass

Ponownie wracamy do Łodzi, tym razem na wydarzenie kolektywu Hidden Noises. Będzie ono połączone z urodzinami łódzkiego producenta Yabola oraz samej grupy. Fani oldschoolowego brzmienia mogą być pewni jego solidnej dawki, o którą zadbają: Yabol, Alishia, Jarose, Decept, Piter, Madness, Andrew Bobson i [email protected] Z ekipą Hidden Noises spotkamy się 30 października w klubie DOM.

Yabol – Quantum Fifteen


30 października – Drum&Bassova, NRD, Toruń

dnb torun nrd sova hałąsova drum&bassova drum'n'bass

Po udanej reaktywacji kilka tygodni temu, Drum&Bassova powraca z wydarzeniem, które przez epidemię zostało w marcu odwołane. Wygląda na to, że tym razem nic nie popsuje planów organizatorów projektu. W związku został zachowany praktycznie w całości, pierwotny line-up. Wystąpią: Detoxic, Noisy, Buhhaj, Esba, Hałasova, Jacob Traf, Fullarity.

Detoxic – Oblivion


31 października – Halloween: Mampi Swift, Klub Akwarium, Warszawa

mampi swift dnb warszawa halloween drum'n'bass

Drum’n’bassowe Halloween w Warszawie to coroczna tradycja, nad którą pieczę sprawuje Elektrowkręta. W tym roku, we współpracy z klubem Akwarium, zaproszony został Mampi Swift, który był zaangażowany na scenie drum’n’bass od wczesnych lat 90-tych. Oprócz gwiazdy wieczoru, wystąpią dobrze znane postacie na warszawskiej scenie: Detoxic, Sinudoyda, Insect, Sick, Wobler i Jagsonify. Godnym uwagi jest także fakt, że organizatorzy zadbają o odpowiedni wystrój lokalu.

Mampi Swift – Soldiers

Zobacz także: Pendulum- Premiera nowego materiału

Kup Bilet Otwarty na dowolne wydarzenie

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →