DJ Aphrodite zagra w Warszawie i Sopocie – BILETY!

Wydarzenie

Legenda drum'n'bassu - DJ Aphrodite - zagra 30 sierpnia w warszawskim klubie Basen oraz dzień później w sopockim Sfinks700. Bilety na obie imprezy możecie zamawiać za pośrednictwem stron Muno.pl oraz Biletomat.pl.

DJ Aphrodite jest jednym z najdłużej działających producentów d’n’b, który może poszczycić się ogromnym wpływem na ten gatunek. Uchodzi za głównego przedstawiciela stylu jump-up, czyli tanecznej odmiany drum’n’bass z charakterystyczną linią basową.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Artysta w 1988 roku uruchomił własny klub Aphrodite, a karierę producencką rozpoczął dopiero w 1995 roku, zaczynając od ragga. Kilka miesięcy później przekroczył granice tego stylu, nagrywajac takie utwory jak „Woman That Rolls„, „Mash Up Your„, „King Of The Beats” czy „Dub Moods„.

DJ Aphrodite w tym miesiącu wystąpi w Polsce dwukrotnie – 30 sierpnia w warszawskim klubie Basen w ramach cyklu Face The Music oraz dzień później w sopockim Sfinks700, z okazji drugich urodzin klubu. Bilety na obie imprezy możecie zamawiać za pośrednictwem stron Muno.pl oraz Biletomat.pl.


31.08.2013 | II URODZINY SFINKS700: DJ APHRODITE | SFINKS700 | SOPOT


 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →