Pendulum: premiera nowego materiału jeszcze w tym tygodniu

News

Tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa, Pendulum zapowiadali wielki powrót do muzyki oraz koncertowania. Jak zapewne się spodziewacie, plany zostały odłożone w czasie – aż do tego tygodnia.

Nowa muzyka od Pendulum

Od ostatniego wydawnictwa legendarnej grupy minęło już prawie 10 lat. Epizod z projektem Knife Party okazał się sukcesem, jednak tak jak szybko się pojawił, tak szybko słuch po nim ucichł. Założyciel kapeli, Rob Swire, już pod koniec 2019 roku zapowiadał nowy materiał. Wówczas trio zaprezentowało się w australijskim Perth, gdzie po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć ich świeże produkcje. Od tego czasu temat ucichł by powrócić jak bumerang kilka miesięcy później, dzięki najbardziej wytrwałym fanom. To właśnie oni nakłonili wokalistę, który kilka dni temu za pomocą Twittera ogłosił, że nowa muzyka od zespołu pojawi się za mniej niż 2 tygodnie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rob Swire zapowiadał już kilka razy powrót, jednak tym razem jego rewelacje się potwierdziły. Nowy, podwójny singiel australijskiego trio Pendulum, składa się dwóch utworów, w tym wcześniej słyszany Nothing For Free. Towarzyszyć mu będzie także Driver, prezentowany 14 marca 2020 roku, podczas transmisji Rampage 2020 w studiu Pendulum.

pendulum nothing for free driver singiel new 2020

Premiera Nothing But Free i Driver

Premiera dwóch singli Pendulum zapowiadających powrót legendarnej kapeli będzie miała miejsce już w ten piątek, 18 września. W związku z tym, oficjalne wydawnictwo poprzedził wczoraj support od Triple J, a już w czwartek Nothing For Free pojawi się w audycji Annie Mac na BBC Radio 1.

Pendulum – Nothing For Free

Pendulum Trinity – co dalej z projektem?

Pamiętamy, że zapowiadany projekt Pendulum Trinity, miał zawierać także blisko 2 letnią trasę koncertową po największych festiwalach jak Let It Roll, Rampage czy Boomtown. To właśnie na nich miały być prezentowane kolejne utwory związane z powrotem legendarnej kapeli, grającej elektronikę i hard rock. Póki sytuacja z pandemią się nie ustabilizuje, pozostaje nam wyczekiwać jedynie kolejnych utworów od australijskich artystów.

Zobacz także: Pendulum powraca z nową muzyką oraz projektem Trinity

Kup Bilet Otwarty na dowolne wydarzenie

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →