Pendulum po latach wracają do Brixton

fot. Pendulum / Facebook
News Zapowiedzi
PENDULUM

Po niespodziewanym występie na festiwalu Reading tego lata australijska grupa Pendulum zagra w przyszłym roku w londyńskim Brixton w O2 Academy.

Pendulum po latach znów na scenie

Pendulum zapowiedzieli koncert w Londynie, który odbędzie się w marcu przyszłego roku. Zainteresowanie jest tak duże, że zespół wystąpi dwa razy – 5 oraz 6 marca 2023. Bilety na te wyjątkowe koncerty możecie kupić tutaj.

Jeśli jesteście fanami australijskiej grupy i widzicie nazwę Brixton, to zapewne przychodzą do Waszej głowy wspomnienia z końcówki lat 2000.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pendulum – Granite (Live At Brixton Academy)

Pendulum – „komercha”, która stała się klasyką

Pendulum to jedna z najważniejszych, najpopularniejszych i zarazem najbardziej kontrowersyjnych kapel łączących drum’n’bass, breakbeat oraz rock. Przez lata sukcesów australijskiego zespołu puryści gatunku zarzucali grupie komercjalizację drum’n’bassu. O ironio, dla wielu młodych miłośników drum’n’bassu z pokolenia generacji Z, którzy nie załapali się na Prodigy, ich muzyka była pierwszą okazją do styczności z tym gatunkiem, ponieważ hity takie jak Tarantula, Granite, Propane Nightmares, The Tempes, Wichcraft, Watercolour można było usłyszeć na przełomie lat 00. i 10. niemal w każdej grze wyścigowej, nie wspominając już o filmach i programach motoryzacyjnych oraz zawodach sportowych. Zespół zawiesił działalność w 2012 roku, ale powrócił najpierw z DJ setami, a następnie w 2020 roku, kiedy wydali utwory Driver i Nothing For Free, ich pierwszą nową muzykę od dekady. Po tych dwóch kawałkach w 2021 roku ukazała się czterościeżkowa EP-ka Elemental.

Pendulum – Propane Nightmares

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →