Joris Voorn zagra nowy materiał w poznańskiej Tamie

News
Joris Voorn

Chwilę temu zachwycaliśmy się nowym albumem, a już niedługo będziemy mogli usłyszeć go na żywo! Joris Voorn zagra w poznańskim klubie Tama.

Joris Voorn ponownie w Tamie

Wciąż nie milkną zachwyty po jego ostatnim występie w Poznaniu. Joris Voorn rozgrzał parkiet Tamy do czerwoności. Wielu gości tego wieczoru wyczekiwało powrotu Holendra do stolicy Wielkopolski. Prośby zostały wysłuchane. Poznań, a dokładniej klub Tama, znalazły się na trasie promującej czwarty długogrający album producenta. Impreza odbędzie się już 24 stycznia.

Zobaczcie próbkę tego, co wcześniej w stolicy wyczyniał Holender.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Joris Voorn wydaje i zachwyca

Tak, w pełnej komplementów recenzji albumu zatytułowanym //// pisał redakcyjny kolega, Staś Bryś:

Joris – w czym przypomina nieco Kolscha albo Roberta Babicza – odstawia rozedrgany automat perkusyjny na rzecz emotywnych, stopniowych rozwijających się melodii. W jego syntezatorowych arpeggiach () bardzo łatwo się pochłonąć.

Artysta unaocznia (…), że nie boi się przecięć gatunkowych i wciąż blisko mu do stylistycznych eksperymentów.

Najnowszym wydawnictwem Joris Voorn udowadnia, że wciąż szuka nowych przestrzeni do eksploracji. Muzyk zachowuje jednak znany dla siebie kunszt produkcji. Niezależnie od tego, czy nowe utwory stylistyką nawiązują do klubowej imprezy, czy bardziej do spokojniejszego odsłuchu, na //// nie uświadczymy zniżek formy. Voorn wymaga od siebie najwyższego zaangażowania i nie sposób tego nie docenić. Tym bardziej cieszy fakt, iż artysta zdecydował się na trasę dedykowaną właśnie materiałowi ze swojego ostatniego krążka.

Joris Voorn – ////. Posłuchaj nowego albumu

Najnowsze wydawnictwo Jorisa ukazało się 15 listopada. Album, który nazywany jest także po prostu Four, trafił do sprzedaży na nośnikach fizycznych i do serwisów streamingowych.

Joris Voorn i nowy Essential Mix

W ostatnich dniach Holender pochwalił się za pomocą mediów społecznościowych, iż właśnie skończył nagrywać swój Essential Mix dla BBC Radio 1. Zaproszenie do stworzenia własnego miksu dla tego uznanego cyklu do duże wyróżnienie, którego Joris dostąpił nie po raz pierwszy. Producent już w przeszłości nagrywał swoje Essential Mix, m.in. w 2015 roku. Póki co, nie jest jeszcze znana data publikacji najnowszego miksu.

Joris Voorn, 24 stycznia, Tama – bilety

Wejściówki na występ Jorisa Voorna w poznańskiej Tamie trafią do przedsprzedaży w środę, 11 grudnia. Bilety dostępne będą na stronie Biletomat.pl.

Joris Voorn I 24 stycznia I Tama

Joris Voorn I 24 stycznia I Tama

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →