Jeff Mills w grudniu w klubie 1500m2! ZAMÓW BILETY

3 331
Wydarzenie
Jeff Mills w grudniu w klubie 1500m2! ZAMÓW BILETY

Największy w historii wizjoner muzyki techno, twórca hymnów "The Bells" i "Sonic Destroyer" - Jeff Mills - wystąpi 12 grudnia w warszawskim klubie 1500m2! Takiego wydarzenia nie można przegapić!

Jeff Mills zaczynał w latach 80-tych jako jeden z twórców Underground Resistance – muzycznego kolektywu buntowników, którego celem było nadanie muzyce elektronicznej większej treści i znaczenia. Z Detroit wylądował w Berlinie, gdzie został rezydentem klubu Tresor, a następnie w Nowym Jorku i Chicago, by w 1992 roku, razem z Robertem Hoodem założyć wytwórnię Axis.
W ostatnich latach wyniósł swoją muzykę na zupełnie inny poziom, tworząc między innymi ścieżkę dźwiękową do legendarnego filmu Fritza Langa – „Metropolis”. W ciągu ponad 30 lat kariery wciąż wyznacza nowe trendy i nie przestaje zaskakiwać pomysłami (patrz tutaj) oraz sprawnością, miksując często po 70 kawałków w ciągu godzinnego seta!
Jeff Mills wystąpi 12 grudnia podczas imprezy urodzinowej twórcy klubu 1500m2bshosy. Bilety możecie zamawiać już teraz za pośrednictwem naszej strony.
Źródło: materiały organizatora