Zobacz instrument zaprojektowany przez Jeffa Millsa

News

Legenda Detroit techno rozpoczęła współpracę z artystą i designerem Yuri Suzuki. Panowie przygotowują specjalny perkusyjny instrument, inspirując się... obserwacją UFO w latach 50-tych w USA.

Jeff Mills nie od dziś zasypuje nas projektami związanymi z kosmosem czy science fiction. Ma na swoim koncie kilka ścieżek dźwiękowych do filmów z tego nurtu, nie raz także sięgał po literaturę sf podczas pracy w studio. Do współpracy nad albumem Where Light Ends zaprosił nawet astronautę Mamoru Mohri.

Tym razem zapowiedział prace nad nową maszyną perkusyjną, która będzie wykorzystywana podczas występów live z orkiestrą. Automat ma być inspirowany wydarzeniami sprzed wielu lat, kiedy to rzekomo widziano nad Los Angeles latający talerz.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Do pracy nad projektem Jeff zaprosił japońskiego konstruktora Yuri Suzuki, który ma już na swoim koncie kilka nieszablonowych projektów. Stworzył robota, który potrafi zamieniać obrazy na ścieżkę audio, czy też specjalną płytę, która z jednej strony była pokryta winylem, a z drugiej była płytą cd.
Może Jeff użyje nowego sprzętu podczas występu z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka? Zobacz poniżej pierwsze zdjęcia 'The Visitor’ – nowego automatu perkusyjnego Jeffa!
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →