Janus Rasmussen solo i jako Kiasmos DJ Set w Polsce

News
janus rasmussen w polsce

1/2 duetu Kiasmos, Janus Rasmussen wystąpi jesienią w Polsce czterokrotnie! We Wrocławiu i Poznaniu usłyszymy KIASMOS dj set, a w Warszawie i Sopocie artysta zaprezentuje solowy materiał.

Janus Rasmussen rozpoczął swoją karierę w electropopowym zespole Bloodgrup, ale zdobył uznanie szerszej publiczności, łącząc szyki z kompozytorem Ólafurem Arnaldsem. Od dziesięciu lat współtworzą popularną formację Kiasmos.  Dopiero niedawno Janus zdecydował się na wydanie solowego, w pełni autorskiego materiału.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Janus Rasmussen – Vin

Płyta Vin, która ukazała się w marcu tego roku nakładem należącego do Christiana Loefflera labelu Ki Records, to wypadkowa jego niczym nieskrępowanych, artystycznych poszukiwań. Prezentowane wcześniej na licznych DJ setach utwory trudno zaszufladkować.

Nie chciałem, żeby wszystko na tej płycie było piękne. Chodziło mi o to, żeby niektóre kawałki brzmiały surowo

Dość powiedzieć, że jego cel został osiągnięty: krążek to emanacja nieoczywistej, mieniącej się różnymi barwami i uciekającej od wszelkich schematów elektroniki.

Dzięki dźwiękom Twoja głowa może pójść w takim kierunku, jakim tylko chce – stwierdził Rasmussen po tym, jak jego wydawnictwo ujrzało światło dzienne.

Janus Rasmussen w Polsce – bilety

11.10. – Janus Rasmussen Live + Apparde – Warszawa, Miłość
12.10. – Janus Rasmussen Live + Apparde – Sopot, Sfinks700
29.11. – Kiasmos DJ Set – Wrocław, Pralnia
30.11. – Kiasmos DJ Set – Poznań, Tama

Ruszyła już sprzedaż biletów na wszystkie wydarzenia. Kupicie je na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →