Tęsknicie za brzmieniem Kiasmos? Mamy perełkę od Two Lanes

fot. materiały prasowe
News
Two Lanes

Berliński duet Two Lanes przygotowuje się małymi krokami do wielkiej trasy koncertowej. W jej trakcie promować będzie m.in. najnowszy, chwytający za serce singiel Belong. Sprawdź szczegóły wydawnictwa.

Two Lanes. Kreatorzy magii

Skład duetu Two Lanes tworzy dwóch braci z Berlina – Leo i Rafa. Elektroniczny duet dał się poznać z wyjątkowo eleganckiego sposobu łączenia akustycznych nagrań fortepianowych z analogowymi syntezatorami. Wychowani w domu z korzeniami muzycznymi, ich preferencje zgoła się różniły. Leo od początku swoje zainteresowanie kierował w stronę eksploracji i nauki gry na fortepianie, gdy Rafa swój focus kierował głównie na muzykę elektroniczną. Ich ostatni singiel Belong to poruszające i głęboko emocjonalne wydawnictwo, będące produktem ich wybitnej umiejętności łączenia różnych muzycznych światów.

Two Lanes
Two Lanes / fot. materiały prasowe

Two Lanes. Hype is real

Kariera Leo i Rafy szybuje w lepszym tempie niż Tom Cruise w Top Gunie. Obecnie panowie mogą pochwalić się ponad 1,4 milionem odtworzeń własnych produkcji na wszystkich dostępnych platformach. Ich ostatnia EP-ka Reflections wypełniona była przez różne gatunki muzyczne – w tym neoklasykę, ambient i melodyjne techno. Elementy te słyszymy także przy okazji najnowszego singla Belongs, gdzie dodatkowo odnajdziemy fortepianowe i perkusyjne partie muzyczne.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Janus Rasmussen. Poznajcie sylwetkę magika islandzkiej elektroniki

W naszym najnowszym utworze Belong chcieliśmy połączyć akustyczne instrumenty jak pianino i smyczki z syntezatorami i elementami elektronicznego beatu. Wokale pojawiające się w produkcji napisaliśmy wraz z naszym drogim przyjacielem Jamesem Herseyem w studiu w Berlinie. Liryczność piosenki odzwierciedla naszym zdaniem potrzebę znalezienia właściwego miejsca w życiu. Partie smyczkowe nagraliśmy ze specjalistą w tej dziedzinie w Funkhaus Berlin. Podczas sesji eksperymentowaliśmy z różnymi instrumentami, mikrofonami i technikami smyczkowymi – wszystko, aby uzyskać unikatowe brzmienie.

– Two Lanes.

Berliński duet ogłosił niedawno na swoich kanałach społecznościowych informację na temat wielkiej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Ta jednak przypada dopiero na listopad – miejmy nadzieję, że panowie jeszcze w tym roku odwiedzą którąś z polskich koncertowych przestrzeni.

Two Lanes – Belong


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →