Jeszcze więcej nowinek technologicznych w iZotope Ozone 10

fot. iZotope Team
News Technologia
iZotope Ozone 10

iZotope w ciągu kilku dni wypuści na rynek 10. edycję swojego sztandarowego oprogramowania do miksu i masteringu - Ozone. Producenci zapowiadają jeszcze więcej „inteligentnych technologii” opartych na sztucznej inteligencji, które w znacznym stopniu mają ułatwić nam pracę.

iZotope Ozone 10 – jeszcze więcej ułatwień

W ostatnich latach sztuczna inteligencja stała się modnym hasłem w technologii audio. Twórcy wtyczek wciąż wdrażają nowe algorytmy i rozwiązania technologiczne, aby uwolnić nas, producentów, zajawkowiczów, od wielu żmudnych zadań. iZotope od dawna stoi na czele tego rozwoju, a wiele flagowych produktów firmy intensywnie wykorzystuje magię AI. Nie trzeba dodawać, że Ozone 10 kontynuuje tę ścieżkę dzięki jeszcze bardziej inteligentnym funkcjom i asystentom, które pomogą tworzyć wysokiej jakości mastery. Nowy moduł stabilizatora Ozone Advanced to adaptacyjny korektor masteringowy do radzenia sobie z problematycznym rezonansem, wycinania ostrych częstotliwości i wygładzania transjentów. iZotope mówi, że pomaga to ukształtować czysty ton i stworzyć miks, który dobrze przekłada się na różne środowiska odsłuchowe. Kolejną nowością jest również moduł Impact do kontrolowania „mikrodynamiki” miksu – cztery suwaki działają w różnych pasmach częstotliwości, aby pomóc skleić miks. Master Assistant zarówno w standardowej, jak i rozszerzonej wersji oprogramowania również otrzymał aktualizację. Ten asystent, który pozwala dopasować dźwięk miksu do ścieżki referencyjnej, oferuje teraz zaktualizowany widok dla szybszej regulacji punktu początkowego i łatwego pomiaru za pomocą krzywej Tonal Balance. Jest także nowe ustawienie w module Maximizer o nazwie Magnify Soft Clip. Co więcej, moduł Imager oferuje nową funkcję Recover Sides, która zmniejsza szerokość stereo bez utraty informacji z boków. iZotope Ozone 10 wygląda jak solidna aktualizacja z wieloma nowymi funkcjami do inteligentnego masteringu. O wszystkich zaletach oprogramowania przekonamy się 13 września.

iZotope Ozone 10 Coming Soon

Zobacz także: Arturia wypuściła kolejną część Collection

iZotope Ozone 10 – cena

Ozone 10 Advance dostępny jest w cenie 499 dolarów, a Ozone 10 Standard – 249 dolarów. Użytkownicy poprzedniej wersji dostaną zniżki na aktualizacje. Niektóre sklepy oferują specjalne oferty – jeśli kupisz Ozone 9 przed premierą nowej edycji, to otrzymasz bezpłatne uaktualnienie! Pakiet wtyczek działa w systemach macOS 10.15 lub nowszych (oczywiście jest wsparcie dla nowych procesorów Apple’a) i 64-bitowych Windowsach. Pakiet będzie dostępny w formatach VST, VST3, AU, AAX i NKS.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →