Arturia wypuściła kolejną część Collection

fot. Arturia / YouTube
Lifestyle News Technologia
ARTURIA

Półtora roku od ostatniej wersji oprogramowania, Arturia właśnie wypuściła na rynek V Collection 9 – to solidna aktualizacja pakietu wirtualnych instrumentów francuskiej firmy. Sprawdźcie szczegóły!

V Collection 9 – nowe wtyczki

Kolekcja wprowadza hybrydową serię rozszerzoną, zawiera 32 tytuły i jest wypełniona stosami nowych i przebudowanych instrumentów. Zawiera również 14 000 presetów i 14 zupełnie nowych, ekskluzywnych banków brzmień, które demonstrują możliwości V Collection 9. Poniżej znajdziecie listę najważniejszych nowinek i uaktualnień.

V Collection 9 | Reference Instruments for Music Makers | ARTURIA

Na start w oczy rzucają się nowości – Arturia dodała do kolekcji cztery nowe instrumenty. Jest tutaj specjalna wersja klasycznego syntezatora KORG MS-20. Jak mogliście się dowiedzieć z mojego tekstu o kolekcji wirtualnych instrumentów od KORGA, ten klasyczny sprzęt był już wcześniej dostępny w wersji cyfrowej. To, czym się różni nowa wersja to oczywiście szata graficzna, typowa dla kolekcji V, a także dodatkowe okno na górze syntezatora z parametrami. Jeżeli ktoś w najbliższym czasie zrobi porównanie brzmienia nowej wtyczki MS-20 z wersjami innych producentów, to podzielę się filmikiem wkrótce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KORG MS-20 V – Overview

SQ80 V to wirtualny instrument inspirowany Ensoniq SQ-80, czyli cyfrowo-analogowym syntezatorem produkowanym od 1987 do 1989 roku. Brzmienie tego instrumentu zadowoli miłośników ambientowych brzmień z przełomu dekad 80/90.

Q80 V – Overview

Augmented STRINGS to odpowiedź Arturii na ruchy konkurencji. W V Collection 9 znajdzie się innnowacyjny instrument łączący samplowane instrumenty strunowe (jak skrzypce) z najnowocześniejszą syntezą i głębokimi kontrolkami morfingu.

Augmented STRINGS – Walkthrough (Part. 1)

Z kolei Augmented VOICES to syntezator chóralny. Można miksować ludzki głos z wieloma silnikami syntezatora i ekspresyjnymi elementami sterującymi, aby uzyskać sugestywne brzmienie hybrydowe.

Augmented VOICES

V Collection 9 – solidne aktualizacje

Wirtualne instrumenty CS-80 V, Prophet-5 V, Prophet-VS V i Piano V zostały całkowicie przebudowane od podstaw, z zupełnie nowymi silnikami dźwiękowymi, zaktualizowanymi funkcjami i ulepszonymi możliwościami produkcyjnymi.

Do 5 czerwca oprogramowanie V Collection 9 będzie dostępne na stronie Arturii w cenie 499 euro.

Arturia V Collection 9: Everything New In 20 MinutesPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →