Instytut Festival 2020 przełożony

Festiwale News
Instytut Festival

Pandemia koronawirusa krzyżuje plany organizatorom. Niestety, w wyniku ostatnich wydarzeń przełożony został Instytut Festival 2020.

Festiwalowego lata nie będzie

Chyba nikt z nas nie ma już żadnych wątpliwości, jeśli chodzi o letnie festiwale. 17 kwietnia rozwiane zostały wszystkie nasze nadzieje. W ubiegły piątek odwołane zostały trzy spośród najważniejszych polskich imprez: Aurioriver Festival, Sunrise Festival oraz Orange Warsaw FestivalChoć na placu boju pozostało jeszcze kilka wydarzeń, jak choćby Open’er Festival, ich los wydaje się być przesądzony.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Największy koszmar branży muzycznej stał się rzeczywistością. W wyniki stanu pandemii nie odbędzie się zdecydowana większość, jeśli nie wszystkie, z zaplanowanych imprez plenerowych. Sytuacja jest niezwykle poważna, a rząd wciąż milczy w sprawie planu ratowania polskich artystów.

Instytut Festival 2020 przełożony

Dziś do grona przełożonych wydarzeń dołączyła jedna z naszych ulubionych imprez – Instytut Festival 2020. Tegoroczna edycja miała odbyć się w dniach 19-21 czerwca w miejscówce, którą pokochali fani z całej Polski i nie tylko – Garnizonie Modlin. Podczas festiwalu mieliśmy usłyszeć takie gwiazdy światowej elektroniki jak: Amelie Lens, Regal czy VTSS.

Oświadczenie organizatorów Instytut Festival 2020

Organizatorzy zapowiadają, że festiwal powróci w przyszłym roku w dniach 18-19 czerwca. Wraz z nową datą włodarze zapewniają, że tegoroczne karnety utrzymują swoją ważność na przyszłoroczną edycję i zachęcają do nieoddawania biletów. W ten prosty sposób można wesprzeć ekipę odpowiedzialną za przedsięwzięcie. Jeśli ktoś jednak chciałby dokonać zwrotu, jest to możliwe przez najbliższe dwa tygodnie.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →