Hospitality – legendarna impreza powraca do Polski

Eventpromo
Hospitality - logo

To będzie prawdziwe święto dla miłośników drum’n’bassu. Hospitality ponownie zawita do Polski na początku przyszłego roku.

Hospitality. Kultowy cykl imprez

Hospitality to cykl imprez, za którymi stoi jedna z najbardziej znanych drum’n’bassowych wytwórni na świecie – Hospital Records. Wydarzenia spod tego szyldu poszczycić się mogą prawie 19-letnią historią. Wszystko rozpoczęło się w Londynie w 2001 roku, w rezydenckim klubie Herbal. Od tego czasu organizatorom, dzięki ciężkiej pracy, udało się stworzyć projekt, który stał się legendą dla miłośników drum’n’’bassu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Imprezy Hospitality odbywają się na całym świecie i można na nich usłyszeć praktycznie całą czołówkę gatunku. Ciężkie basowe brzmienie sygnowane logiem angielskiej wytwórni, rozbrzmiewają nie tylko w klubach, ale również na festiwalach. Co więcej, samo Hospitality doczekało się dwóch corocznych autonomicznych festiwali – w Londynie i Chorwacji.

Hospitality w Polsce – line-up

Hospitality po raz pierwszy do Polski zawitało w 2004 roku. Od tego czasu nad Wisłą odbyło się kilka wydarzeń z tego cyklu – ostatnie w 2016 roku. Po ponad trzech latach przerwy pora na powrót. W 2020 roku w sopockim Sfinks700 usłyszymy trzech dobrze znanych publice wykonawców.

Metrik to artysta do imentu zakochany w muzyce tanecznej i syntezatorowej, co udowodnił podczas swoich licznych występów na całym globie. Obok niego zagra wiodąca postać dla Hospital RecordsEtherwood. Jako trzeci wystąpi reprezentant londyńskiej wytwórni, połówka duetu Fred V & Grafix – Grafix. Więcej na temat line-upu dowiemy się wkrótce.

Hospitality klub

Hospitality w Sfinks700, 07 lutego 2020 –  bilety

Przyszłoroczne Hospitality odbędzie się 7 lutego w sopockim Sfinks700. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Hospitality - Sopot, Sfinks700 | 07.02.2020

Biletomat.pl
65 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →