Gorillaz zapowiadają nową muzykę

Fot. Gorillaz
News
Nowe Gorillaz nadchodzi

Po weekendowym koncercie na Primavera Sound w Barcelonie Gorillaz udostępnili na Instagramie fragment nowego utworu.

Nowe Gorillaz nadchodzi

Eksperymentalny, animowany zespół Gorillaz, w którym występuje legenda z brytyjskiej formacji Blur, Damon Albarn, podzielił się wiadomością o nowym utworze Cracker Island. Grupa opublikowała krótki klip w mediach społecznościowych, na którym widać każdego z kreskówkowych „członków” Gorillaz – 2D, Murdoca Niccalsa, Noodlego i Russela. Video zostało podpisane Cracker Island is coming…” i hashtagiem #thelastcult.

Cracker Island is coming

Film i koncerty

Nowy utwór nie ma jeszcze daty premiery, ale będzie następcą wydanej w sierpniu 2021 roku EP-ki Meanwhile, na której gościnnie pojawili się artyści Jelani Blackman, AJ Tracey i Alicai Harley. Usłyszeć mogli go w całości jako pierwsi uczestnicy niedawnego koncertu zespołu w Urugwaju. Chociaż nie wiadomo jeszcze, kiedy Cracker Island zostanie wydane, link do przedsprzedaży singla można znaleźć tutaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W zeszłym roku Damon Albarn ujawnił mediom, że trwają zaawansowane prace nad „pełnometrażowym filmem o Gorillaz„, który ma powstać we współpracy z serwisem streamingowym Netflix.

Fot. Gorillaz

Ostatnim studyjnym albumem Gorillaz jest wydany w 2020 roku tytuł Song Machine, Season One: Strange Timez, który promowany był serią singli wraz z teledyskami. Podczas światowej trasy koncertowej Gorillaz wystąpią jako headlinerzy w Australii, gdzie będą również współgospodarzami Splendour In The Grass wraz z Tyler, The Creator i The Strokes. W zeszłym miesiącu zespół rozszerzył trasę o Amerykę Północną. Trasa rozpocznie się we wrześniu tego roku z udziałem EARTHGANG i Jungle. W sierpniu zespół powróci do Wielkiej Brytanii, gdzie wystąpi jako headliner na festiwalu All Points East.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →