Good Vibe Festival 2020: muzyka elektroniczna w Koszalinie

169
News
Good Vibe Festival 2020

Good Vibe Festival to wydarzenie promujące młode zespoły muzyczne, reprezentujące takie style jak: elektronika, funk, jazz, soul i hip hop. Event rusza już za kilka dni – sprawdźcie szczegóły!

Good Vibe Festival – start 22 sierpnia

Na Good Vibe Festival 2020 zobaczymy m.in. takich wykonawców, jak:: Immortal Onion, Hatti Vatti, Tropical Soldiers In Paradise i Huberta Tasa. Wstęp na koncerty będzie bezpłatny po pobraniu wejściówki i wypełnieniu ankiety. Ambasadorem festiwalu jest Hirek Wrona, który zapowiedział swój przyjazd na koncert inauguracyjny.

W czasie, kiedy większość festiwali muzycznych jest odwoływanych, respektując zalecenia sanitarne organizujemy już ósmą edycję koszalińskiego Good Vibe Festivalu. Będzie to edycja inna niż w poprzednich latach, dostosowana do okoliczności .Stawiamy na kameralne koncerty w przestrzeni miejskiej, ale nie tylko. Pionierskim działaniem będzie koncert muzyki elektronicznej w murach koszalińskiej Katedry – zapowiada Mateusz Prus, pomysłodawca i – wspólnie z Fundacją Nauka dla Środowiska – organizator wydarzenia

Good Vibe Festival 2020

Good Vibe Festival 2020 – harmonogram

Organizatorzy festiwalu, jak co roku, wybierają dla nas zespoły młode, najczęściej przed osiągnięciem sławy, eksperymentujące i tworzące świeżą muzykę.

22 sierpnia – Tropical Soldiers In Paradise – dziedziniec Politechniki Koszalińskiej ul. Śniadeckich
TSIP to sześcioosobowa jednostka, wywodząca się z różnych środowisk muzycznych, łącząca oldschoolowy hip hop z jazzem, dubem, calypso i latynoafrykańską rytmiką.

29 sierpnia – Hubert Tas – Plac Polonii (przed Koszalińską Biblioteką Publiczną)

Hubert Tas zaprezentuje słuchowisko złożone z muzyki zwanej J-Groove. Hubert od lat zafascynowany jest japońską muzyką z lat 70. i 80. w stylach funk/fusion/jazz/disco.

05 września – Immortal Onion + after Das Komplex i Groh (U Know Me Records)

Immortal Onion – trio w składzie: Ziemowit Klimek – kontrabas/bass/moog, Tomir Śpiołek – instrumenty klawiszowe i Wojtek Warmijak – perkusja. Zespół powstał w 2016 r. Album XD [Experience Design] to wynik połączenia charakterystycznych dla Immortal Onion energicznych i skomplikowanych rytmicznie fragmentów, minimalistycznych motywów i lirycznych fraz, wzbogacone o brzmienie syntezatorów i nawiązania do szeroko pojętej muzyki elektronicznej.

12 września – Hatti Vatti – Katedra NMP w Koszalinie

Hatti Vatti, czyli Piotr Kaliński – trójmiejski producent muzyki elektronicznej. Związany z ambientowymi wytwórniami Denovali i ROHS! (Niemcy) oraz eklektycznym U Know Me Records (Polska). Odpowiedzialny za netlabel Qunabu oraz Kanu Kanu – oba wydające dub-techno od 2006 roku. Połową duetów HV/NOON, Nanook of the North (ze Stefanem Wesołowskim) i Janka (z Danielem Drumzem). Regularnie grywa live i jako DJ na największych polskich festiwalach i w klubach od Islandii po Japonię. Miłośnik analogowej elektroniki, japońskiego minimalizmu i dubowej przestrzeni.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.