Seazone Music & Conference ogłasza prelegentów KONKURS

Wydarzenie

Zobacz pierwsze nazwiska profesjonalistów, którzy odwiedzą nową sopocką konferencję muzyczną.

Seazone Music & Conference to spotkanie najważniejszych osób, środowisk i profesji związanych z polską i międzynarodową sceną muzyczną, które odbędzie się w dniach 9 – 11 czerwca w Sopocie. W ramach projektu organizowane będą konferencja, seminaria, warsztaty, panele dyskusyjne, prezentacje najnowszego sprzętu i oprogramowania oraz szereg imprez muzycznych.
Wydarzenie to także prelegenci z Polski i zagranicy – najbardziej uznane autorytety w branży poruszą zagadnienia związane z funkcjonowaniem współczesnego biznesu muzycznego.
Właśnie ogłoszono pierwszych gości. Będą to: Martin Eyerer, współwłaściciel berlińskiego Riverside Studios, Tom Novy, rezydent Space Ibiza od 17 lat, Hirek Wrona, didżej oraz dziennikarz radiowy i telewizyjny oraz Igor Ostrowski, partner jednej z największych kancelarii prawniczych na świecie – Dentons, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z prawem autorskim. Na Seazone Music & Conference pojawią się także Piotr Rogowski i Paweł Gruba, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej.

Celem Seazone Music & Conference jest zbudowanie platformy komunikacyjnej, służącej wymianie poglądów, doświadczeń, wiedzy i pomysłów. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Tom Novy i Hirek Wrona


Martin Eyerer i Igor Ostrowski

KONKURS

Do godziny 22:00 macie szansę zdobyć jedno zaproszenie na to interesujące wydarzenie. Organizatorzy na swoim fanpage ogłosili konkurs – więcej informacji znajdziecie tutaj, a o samej konferencji na stronie www.seazonesopot.pl.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →