Gerd Janson kompiluje 'Musik For Autobahns’

Zapowiedzi

Właściciel wytwórni Running Back stworzył kompilację 'Musik For Autobahns' dla Rush Hour Recordings, na której znalazły się ekskluzywne nagrania m.in. Ame, Tensnake'a i Toma Trago.

Gerd Janson to znakomity niemiecki DJ słynący z wyrafinowanego gustu muzycznego. Doskonale wiedzą o tym bywalcy frankfurckiego klubu Robert Johnson, którego Gerd jest wieloletnim rezydentem. Artysta prowadzi jedną z obecnie najważniejszych wytwórni house’owych, Running Back, a od czasu do czasu zasiada też w studio, tworząc muzykę we współpracy z Lauerem (jako Tuff City Kids) oraz Curio (jako Pink Alert).
Gerd Janson przygotował kompilację ’Musik For Autobahns’ dla holenderskiego Rush Hour Recordings, na której znalazły się wyłącznie niepublikowane wcześniej utwory od m.in. Ame, Toma Trago, Move D i Tensnake’a. Numer Ame – ’Erkki’ (posłuchaj/kup) właśnie trafił do sklepów jako zapowiedź 'Musik For Autobahns’. Data premiery całości nie została jeszcze ujawniona, wiadomo natomiast, że release party odbędzie się 1. grudnia w klubie Trouw w Amsterdamie.
V/A – Musik For Autobahns by Gerd Janson [Rush Hour]
Data wydania: ???
Tracklista:
1. Âme – Erkki
2. Tom Trago – Next Fase
3. Roman Flügel – Duck & Cover
4. Move D – Denise II
5. Marco Passarani – White Chocolate
6. CF & Daywalker – 115 BPM
7. Maxxi & Zeus aka Quiet Village – Passion
8. Tensnake – Bliss


The Burrell Brothers Nu Groove mix by Gerd Janson by rushhourrecords

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →