Gerd Janson z nowym remiksem udowadnia, że nie popełnia błędów

fot. materiały prasowe
News

Fani Gerda Jansona doczekali się kolejnego boskiego dotyku od legendy niemieckiej sceny muzyki elektronicznej. Ten facet się nie myli i najnowszy remiks utworu Odysseia dla włoskiego producenta Partenope tylko nas w tym utwierdza. Sprawdź i posłuchaj najnowszego wydawnictwa.

Gerd Janson. The GOAT

Gerd Janson czego się nie dotknie, zazwyczaj zamienia to w złoto. Ewentualnie w srebro. To absolutnie niepoprawne, artystyczne wpadki zdarzają się przecież każdemu, no ale jak widać, Gerda omijają szerokim łukiem. Można się zastanowić, dlaczego ten artysta zawsze podejmuje właściwe decyzje. Jak to jest, że każdy set, produkcja czy remiks staje się wielbionym dziełem, czasem nawet sięgając po status kultowego?

Gerd Janson
Gerd Janson / fot. materiały prasowe

Artystyczne wybory Jansona to gwarancja skuteczności. To jeden z nielicznych twórców, którzy przez blisko 30 lat nie schodzili poniżej wysokiego poziomu. Pal sześć komercyjnego, co najważniejsze – artystycznego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Gerd Janson b2b Demuja to jeden z najlepszych setów, jakie słyszeliśmy

Wytwórnia Neapolis dostarczyła nam w tym tygodniu ekskluzywną premierę. Niemiecka ikona techno i house, rezydent osławionego Robert Johnson wziął na warsztat i zremiksował neapolitańskiego producenta Partenope. Utwór Odysseia przywołuje na myśl brzmienia kojarzone z ruchem Underground Resistance. W oryginale słyszymy zamiłowanie do podnoszącego na duchu klimatu znanego ze stajni UR.

Partenope – Odysseia (Gerd Janson Remix)

Biorąc pod uwagę, iż tytuł utworu Odesseia Partenope nieuchronnie przywodzi na myśl mitycznego bohatera Odyseusza, tułającego się po greckich wyspach, trudno się dziwić, iż włoski producent zdecydował się na coś wielkiego, odważnego i w jakimś sensie epickiego. Niemiecki weteran swoim remiksem nadał produkcji ciepłego brzmienia, czerpiąc garściami z hybrydy łączącej acid, trance i techno. Cieszymy się, że żyjemy w czasach jednego z najwybitniejszych twórców muzyki elektronicznej w historii.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →