Kto jeszcze wystąpi na Tauron Nowa Muzyka? – ZAMÓW BILETY!

4 036
Wydarzenie
Kto jeszcze wystąpi na Tauron Nowa Muzyka? – ZAMÓW BILETY!

Organizatorzy festiwalu zaskakują uczestników line-upem coraz bardziej. O jakich artystach mowa - sprawdźcie sami!

Chyba każdy z uczestników planujących spędzić 3 dni (21-24.08) w katowickim Muzeum Śląskim znajdzie muzyczne spełnienie. Artyści, którzy wtedy się pojawią, porwą każdego, kto gustuje w muzyce pokroju elektroniki, soulu i alternatywy.

Karnety dwu- i trzydniowe możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony oraz serwisu Biletomat.pl.

21-24.08 | TAURON NOWA MUZYKA 2014 | MUZEUM ŚLĄSKIE | KATOWICE

ZAMÓW BILETY

Neneh Cherry

Obecna jest na scenie od ponad 25 lat. Zaskoczeniem dla wszystkich był wydany w 2014 roku album aż po 18 latach przerwy. Neneh, pomimo zawodowego spełnienia w branży muzycznej, nie przestaje zaskakiwać, wciąż szuka i eksperymentuje. Związana jest z cirKus, które współtworzy z córką, The Thing oraz RocketNumberNine,

Elliphant

Szwedka (na zdjęciu głównym), która została okrzyknięta nową M.I.A. Pop i alternatywa to jej recepta na muzykę. Jej wyjątkowe teledyski zagwarantowały jej miliony odtworzeń na YouTube.

Mitch & Mitch

Czeska muzyka filmowa i słuchowiska BBC były dla grupy największą inspiracją. Na tegorocznym festiwalu wystąpią jako 10 osobowy bandu współpracującego z Felixem Kubinem – wirtuozem KORGa i mistrzem elektroniki.

Years & Years

Soulowa wrażliwość i fascynacja minimalem to połączenie, które serwuje ten utalentowany duet. Głos wokalistki porównywany jest do Niny Simons, a aktor Olly Alexander dał się bliżej poznać w serialu Skins.

Potwierdzeni artyści i więcej informacji o Tauron Nowa Muzyka znajdziecie na stronie:

NOWAMUZYKA.MUNO.PL