500. audycja Essential Mix

3 229
News
500. audycja Essential Mix

Aż trudno uwierzyć, że 24 kwietnia tego roku prowadzona przez Pete Tonga audycja - Essential Mix, odbędzie się już po raz pięćsetny. O tym kto będzie jej bohaterem dowiemy się tuż przed transmisją!

Pierwsza audycja Essential Mix na falach radia BBC Radio 1 odbyła się w 1993 roku. Pomysłodawcą tego niezwykłego projektu jest Eddie Gordon, zaś głównym prowadzącym – Pete Tong (był on także pierwszym DJ’em, który zagrał w audycji). Od tej pory Essential Mix można usłyszeć w każda sobotę w godzinach od 03:00 do 05:00.

 

Głównym założeniem Essential Mix jest prezentowanie dwugodzinnych mixów przygotowywanych przez światowej sławy artystów. Dotychczas byli to m.in.: Carl Cox, Josh Wink, Loco Dice, Dennis Ferrer, Hernan Cattaneo, Luciano, Umek, John Digweed, Sasha i setki innych.

 

 

23 kwietnia 2010 roku odbędzie się pięćsetna audycja Essential Mix. Ma być ona transmitowana na żywo z klubu Circus w Liverpool, a o tym kto będzie głównym bohaterem Essential Mix dowiemy się tuż przed transmisją. Na imprezie obrócz gwiazdy wieczoru usłyszmy także Richie Hawtina, Sashę, Pete Tonga oraz Yousefa.

 

Kto Waszym zdaniem zasługuje na zaszczyt zaprezentowania swojego setu w pięćsetnej audycji Essential Mix?