Jeżeli uczyć się DJ-ingu, to tylko od najlepszych. Pete Tong i Carl Cox zrobią z Ciebie mocnego zawodnika

Fot. Defected.com
News
Pete Tong powie Ci, jak znaleźć agenta bookingowego i managera

Pete Tong wraz z Carlem Coxem ruszają z nową Akademią DJ-ską dostępną online.

Akademia dla DJ-ów

Pete Tong ogłosił, że podczas tegorocznych targów IMS 2022 wystartuje jego nowy projekt – Pete Tong DJ Academy. Jest to owoc współpracy Tonga z rzymską MAT Academy, która jest liderem w dziedzinie programów nauczania online.

Pete Tong DJ Academy to internetowa platforma e-learningowa, której celem jest przeprowadzenie aspirujących DJ-ów przez szerokie spektrum umiejętności potrzebnych do zostania mistrzem decków. Tong projekt będzie prowadził wspólnie z Carlem Coxem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Naszą misją zawsze było dostarczanie najlepszych narzędzi edukacyjnych każdemu artyście, w każdym zakątku świata. Kiedy wyobrażaliśmy sobie internetową Akademię DJ-ską, to pierwsze nazwiska, które przyszły nam na myśl, to właśnie Tong i Cox.

– czytamy w oświadczeniu MAT Academy

Pete Tong DJ Academy – Official Trailer

Pete Tong powie Ci, jak znaleźć agenta bookingowego i managera

Pete Tong DJ Academy oferuje obszerny program, obejmujący ponad 90 lekcji, w którym omówione są wszystkie aspekty kariery DJ-a. PTDJA prowadzi każdego „studenta” przez to, jak obsługiwać i rozumieć sprzęt potrzebny nie tylko do miksowania, ale także jak kreatywnie wykorzystać go podczas przygotowywania setów.

Dzięki poradom dotyczących ważnych tematów (m.in. interakcje z publiką, prowadzenie mediów społecznościowych, poszukanie agenta bookingowego i menedżera) użytkownicy poznają wszystkie tajniki bycia DJ-em. Jest to kompleksowy kurs, który można dostosować do swoich osobistych potrzeb – odpowiedni dla początkujących, ale także dla tych, którzy opanowali już podstawy.

Jestem bardzo dumny, że uruchamiam Akademię PTDJ. To nowa platforma, która daje mi i moim rówieśnikom szansę na przekazanie całokształtu wiedzy, doświadczenia i umiejętności następnemu pokoleniu. Naszą ambicją jest kontynuowanie dziedzictwa i pomoc w inspirowaniu i rozwijaniu istoty tego, co jest potrzebne, aby być świetnym DJ-em. Jeśli chcesz zostać DJ-em, to jest to po prostu miejsce, w którym powinieneś zacząć.

–  mówi Tong.

Wszystkie szczegóły na temat Akademii znajdziecie pod tym linkiem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →