Jeżeli uczyć się DJ-ingu, to tylko od najlepszych. Pete Tong i Carl Cox zrobią z Ciebie mocnego zawodnika

Fot. Defected.com
News
Pete Tong powie Ci, jak znaleźć agenta bookingowego i managera

Pete Tong wraz z Carlem Coxem ruszają z nową Akademią DJ-ską dostępną online.

Akademia dla DJ-ów

Pete Tong ogłosił, że podczas tegorocznych targów IMS 2022 wystartuje jego nowy projekt – Pete Tong DJ Academy. Jest to owoc współpracy Tonga z rzymską MAT Academy, która jest liderem w dziedzinie programów nauczania online.

Pete Tong DJ Academy to internetowa platforma e-learningowa, której celem jest przeprowadzenie aspirujących DJ-ów przez szerokie spektrum umiejętności potrzebnych do zostania mistrzem decków. Tong projekt będzie prowadził wspólnie z Carlem Coxem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Naszą misją zawsze było dostarczanie najlepszych narzędzi edukacyjnych każdemu artyście, w każdym zakątku świata. Kiedy wyobrażaliśmy sobie internetową Akademię DJ-ską, to pierwsze nazwiska, które przyszły nam na myśl, to właśnie Tong i Cox.

– czytamy w oświadczeniu MAT Academy

Pete Tong DJ Academy – Official Trailer

Pete Tong powie Ci, jak znaleźć agenta bookingowego i managera

Pete Tong DJ Academy oferuje obszerny program, obejmujący ponad 90 lekcji, w którym omówione są wszystkie aspekty kariery DJ-a. PTDJA prowadzi każdego „studenta” przez to, jak obsługiwać i rozumieć sprzęt potrzebny nie tylko do miksowania, ale także jak kreatywnie wykorzystać go podczas przygotowywania setów.

Dzięki poradom dotyczących ważnych tematów (m.in. interakcje z publiką, prowadzenie mediów społecznościowych, poszukanie agenta bookingowego i menedżera) użytkownicy poznają wszystkie tajniki bycia DJ-em. Jest to kompleksowy kurs, który można dostosować do swoich osobistych potrzeb – odpowiedni dla początkujących, ale także dla tych, którzy opanowali już podstawy.

Jestem bardzo dumny, że uruchamiam Akademię PTDJ. To nowa platforma, która daje mi i moim rówieśnikom szansę na przekazanie całokształtu wiedzy, doświadczenia i umiejętności następnemu pokoleniu. Naszą ambicją jest kontynuowanie dziedzictwa i pomoc w inspirowaniu i rozwijaniu istoty tego, co jest potrzebne, aby być świetnym DJ-em. Jeśli chcesz zostać DJ-em, to jest to po prostu miejsce, w którym powinieneś zacząć.

–  mówi Tong.

Wszystkie szczegóły na temat Akademii znajdziecie pod tym linkiem.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →