Dżungla, ultrafiolet i elektroniczne dźwięki podczas imprezy Klimat: FLUO w NIEBIE

Eventpromo
klimat niebo

W nadchodzący piątek, 29 listopada w warszawskim klubie NIEBO przeniesiemy się do ultrafioletowego lasu tropikalnego podczas imprezy Klimat: FLUO. Sprawdźcie szczegóły.

Klimat – cykl imprez w warszawskim klubie NIEBO

Znajdujący się w samym centrum Warszawy klub NIEBO to wielowymiarowa przestrzeń wyróżniająca się niepowtarzalnym wystrojem. Będzie się można o tym przekonać w najbliższy piątek, 29 listopada podczas kolejnej imprezy z cyklu Klimat.

Co zapowiadają organizatorzy? Najbardziej klimatyczną imprezę w mieście! Klub NIEBO tej nocy opanuje dżungla, ultrafiolet, elektroniczne dźwięki i hawajskie jedzenie. Fluo palmy zamiast zżółkniętych liści, kolorowe światła w miejsce wszechobecnej szarości, poke bowle zastępujące pierogi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W muzyczną podróż w inną szerokość geograficzną, w środek lasu tropikalnego zabiorą nas: LuLu Malina i rezydenci najlepszych elektronicznych imprez.

LuLu Malina – Stardust 2Wieże

Oprócz specjalnie na tę noc stworzonej scenografii, imprezie towarzyszyć będzie street food’owa wersja hawajskiego menu Raj w Niebie. Ponownie 1% dochodu zostanie przekazany na cele Fundacji Nasza Ziemia.

Klimat: FLUO w NIEBIE – 29 listopada – line-up

Podczas nadchodzącej imprezy zagrają przedstawiciele polskiej sceny elektronicznej: LuLu Malina, GIGEE oraz WEIKUM.

Wstęp na to wydarzenie dla zapisanych na listę na fb do 23:30 będzie darmowy.  Poczujcie się jak na egzotycznych wakacjach w ostatni listopadowy piątek. Do zobaczenia w NIEBIE!

klimat w niebie

Muzyka Klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →