DJ Snake prezentuje kawałek „You Are My High”

Fot. Materiały promocyjne
News
DJ Snake na wakacje 2021

Mamy wakacyjny przebój? Wszystko wskazuje na to, że tak. Sprawdźcie najnowszy singiel nagrany przez DJ Snake’a - You Are My High.

DJ Snake z hitem na wakacje 2021

W kawałku zatytułowanym You Are My High francuski producent DJ Snake łączy elementy tradycyjnej muzyki tanecznej z klasycznym R&B, odrobiną funku oraz lekko psychodeliczną elektroniką. W nagraniu dodatkowo wykorzystano sample You Are My High The Gap Band. Utwór możecie sprawdzić poniżej:

DJ Snake – You Are My High 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJ Snake – temperament, pozytywna energia i hity

Poprzedni singiel DJ-a Snake’a to klubowy hymn Ring The Alarm, w którym gościnnie udziela się Malaa. W poprzednim roku, tuż przed lockdownem, DJ Snake zagrał 22 lutego niezwykle efektownego seta w słynnej Paris La Défense Arena. Dzielnica ta, będąca perłą Paryża, słynie nie tylko z efektownych, nowoczesnych wieżowców, ale także z Wielkiego Łuku, stanowiącego odzwierciedlenie Łuku Triumfalnego W całym wydarzeniu udział wzięło niemal 40 tysięcy fanów. Zapis tego występu można było oglądać później w kinach na całym świecie.

DJ SNAKE współpracował z największymi nazwiskami w branży muzycznej, w tym z Justinem Bieberem, Cardi B, Seleną Gomes i J. Balvinem, Lady Gagą czy Pitbullem. Był dwukrotnie nominowany do nagród Grammy.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →