Disclosure zapowiadają 'Caracal’ LP AKTUALIZACJA

Zapowiedzi

Poznaliśmy kolejne szczegóły nadchodzącego krążka brytyjskiego duetu Disclosure. Płyta nosi tytuł "Caracal" i trafi do sprzedaży jesienią.

W ten weekend w Wielkiej Brytanii odbył się festiwal WiLD LIFE, którego organizatorami są artyści z Rudimental oraz bracia Guy i Howard Lawrece, znani światu jako Disclosure. Duet na zakończenie imprezy miał dla swoich fanów niespodziankę. Ujawnił kilka szczegółów dotyczących nadchodzącego krążka. Zobaczcie poniżej video-zapowiedź.

Drugi album Disclosure będzie nosił tytuł „Caracal” i do sklepów muzycznych trafi 25 września nakładem wytwórni PMR. Potwierdzone zostały także albumowe kolaboracje z Nao, Lion Babe i Kwabsem. Disclosure współpracują także z Gregory Porterem, z którym stworzyli już singiel „Hold On„.
Disclosure zafascynowali się Karakalami podczas ubiegłorocznej trasy koncertowej. Wybór dzikiego kota na bohatera tytułu i głównego motywu wizualnego nowego LP padł też ze względu na image imprezowej marki braci Lawrece – WiLD LIFE.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

AKTUALIZACJA
Bracia Lawrence odkryli wszystkie karty dotyczące ich nadchodzącego krążka, potwierdzając pełną tracklistę. Disclosure nie ukrywają ekscytacji z powodu dużej ilości gości, których zaprosili do współpracy na Caracal LP. Do listy albumowych kolaboracji, dołączają tacy artyści jak m.in. The Weeknd, Miguel czy Lorde.
Czujemy się teraz jak zespół, a nie jak producenci klubowych piosenek – stwierdzają Disclosure.

Disclosure – Caracal [PMR]

Data wydania: 25.09.2015
Tracklista:
01. Nocturnal feat. The Weeknd
02. Omen feat. Sam Smith
03. Holding On feat. Gregory Porter
04. Hourglass feat. Lion Babe
05. Willing & Able feat. Kwabs
06. Magnets feat. Lorde
07. Jaded
08. Good Intentions feat. Miguel
09. Superego feat. Nao
10. Echoes
11. Masterpiece feat. Jordan Rakei
12. Molecules
13. Moving Mountains feat. Brendan Riley
14. Bang That
15. Afterthought
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →