Disclosure wydają oświadczenie o poważnych problemach zdrowotnych

fot. materiały prasowe
News
Disclosure

Brytyjski zespół Disclosure w najbliższym czasie planował powrót na scenę, skupiając się głównie na koncertach w Australii. Artyści nie odwołują swoich występów, jednak pojawią się w okrojonym składzie. Powód? Problemy psychiczne jednego z członków zespołu. Sprawdź szczegóły.

Disclosure. Giganci współczesnej elektroniki

Disclosure to duet grający muzykę elektroniczną, który tworzą bracia Guya i Howarda Lawrence. Mają na koncie 4,8 mln egzemplarzy sprzedanych albumów. Muzycy byli nominowani m.in. do nagród Grammy, Mercury Music Prize oraz BRIT. Do tej pory Disclosure wydali trzy długogrające płyty – Settle (2013), Caracal (2015) oraz Energy (2020).

Disclosure wydają oświadczenie o poważnych problemach zdrowotnych
Disclosure / fot. materiały prasowe

Disclosure opublikowali niedawno 5 premierowych produkcji w mocno klubowym klimacie: Seduction, Another Level, It’s Happening, Never Enough oraz otwierający cykl, zaprezentowany właśnie pierwszy singiel In My Arms. Panowie po serii koncertów na letnich festiwalach na całym świecie, jak Primavera czy Pula Music Week, mają w planie wkrótce kontynuować tournée, dając kilka koncertów w Australii. Tym razem w niepełnym składzie. Niestety.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Disclosure. Zdrowie najważniejsze

Jeszcze niedawno informowaliśmy o problemach zdrowotnych Moniki Kruse, która wycofała się ze wszystkich zaplanowanych występów. W swoim oświadczeniu informuje, że od dłuższego czasu cierpi na ataki paniki, a w ostatnich tygodniach miała kilka załamań. Nie takie kolorowe życie DJ-a, jak je malują.

Czytaj także: Monika Kruse odwołuje wszystkie występy

Howard Lawrence, połowa duetu Disclosure, właśnie powiadomił na kanałach społecznościowych, że rezygnuje z zaplanowanej trasy po Australii. Powód? Wypalenie związane z długotrwałym przebywaniem w trasie i chęć zadbania o własne zdrowie. Jak widać gołym okiem, międzynarodowy DJ-ing owszem, daje dużo radości, jednak często przepłacany jest osobistymi powikłaniami zdrowotnymi. Na pocieszenie Disclosure nie odwołują zaplanowanych występów – Guy występować będzie w pojedynkę w asyście całego teamu zespołu.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →