Gratka dla fanów Disclosure. Duet dzieli się garścią akcesoriów dla miłośników winyli

Fot. NME
News
Gratka dla fanów Disclosure. Duet dzieli się garścią akcesoriów dla miłośników winyli

W oczekiwaniu na kolejne wydawnictwa Guy i Howard Lawrence przychodzą do nas z zupełnie czymś nowym. Wszelkiego rodzaju gadżety i inne akcesoria przeznaczone do użytku gramofonów, sygnowane marką Disclosure można od kupić na stronie MasterSounds. Na który się zdecydujesz?

Gratka dla fanów Disclosure! Slipmata, ciężarki czy platforma antywibracyjna to tylko jedne z kilku atrakcji przygotowanych przez brytyjski duet we współpracy z firmą MasterSounds. Limitowane produkty od pierwszych minut obecności w sprzedaży cieszą niemałym zainteresowaniem, czego dowodem jest kilka soldoutów.

Od jakiegoś czasu chcieliśmy zaoferować slipmatę, jednak uznaliśmy, że wszystkie produkty MasterSounds musiały i muszą być najwyższej możliwej jakości, oferując więcej niż tradycyjne gadżety. Witamy w MasterSounds!

– brzmi opis dołączony do jednego z wystawionych na sprzedaż produktów.
Disclosure, MasterSounds, gramofony, gadżety, slipmaty,
Fot. MasterSounds

Disclosure odpicuje Twój gramofon

Czy dla fanów Disclosure nowy rok mógł zacząć się lepiej? Uparci by powiedzieli, że nowe wydawnictwo załatwiłoby sprawę, ale przecież nie samą muzyką człowiek żyje. W ostatnich tygodniach portale muzyczne zalewane były różnego rodzaju boxami znanych artystów – mniej lub bardziej wypchanymi różnego rodzaju akcesoriami. Przyzwyczajeni do limitowanych wydań winylowych fani na nic mają sobie winyle w momencie braku posiadania gramofonu. Bez nich, jak wiadomo, trudno odtworzyć jakąkolwiek płytę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

TRBxM został opracowany we współpracy z czołowymi inżynierami wibroakustycznymi. Jest on produkowany w Anglii, zgodnie ze specyfikacją wojskową, przez firmę TPI Aerospace z najwyższą precyzją, starannością i dbałością o szczegóły.

Na przeciw swoim fanom posiadającym gramofony, wyszli bracia Lawrence, którzy z firmą MasterSounds stworzyli obejmujący ciężarki do gramofonów, maty antypoślizgowe, zasilacz impulsowy, platformę antywibracyjną i druk artystyczny zestaw z logiem i podpisami Disclosure.

Wyposażone w piękny, srebrny sitodruk słynnego logo zostały wydane z dopasowanymi matami Disclosure x MasterSounds FlipMats – z jednej strony czarno-białymi, z drugiej zaś z kolorowym gradientem, który nazwaliśmy „Party Mode”.

Tegoroczna współpraca Disclosure z MasterSounds jest pokłosiem projektu Twitch Livestream, w którym duet wykorzystał należący do Ryana Shawa, założyciela MS, sprzęt Radius 4 DJ Mixer i FX Unit. Zestaw niestandardowych obciążników gramofonowych i „FlipMats” zostały wykonane specjalnie dla duetu.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →