Disclosure inauguruje program „Big Tree Energy Radio” na Apple Music

News
Disclosure z nowym materiałem

Trzy najbliższe odcinki będą zawierały przegląd świeżych utworów z rejonów muzyki elektronicznej i rozmowy z takimi postaciami jak: slowthai, Kelis czy Fatoumata Diawara.

Disclosure i Apple Music

Pierwszy odcinek nowego programu prowadzonego przez Guya i Howarda Lawrence’ów, tworzących duet Disclosure, jest już dostępny na Apple Music. Można go odsłuchać pod tym linkiem. Dwie kolejne odsłony Big Tree Energy Radio pojawią się kolejne w czwartek 27 sierpnia i w piątek 4 września.

Bracia obiecali, że będą prezentowali bardzo szerokie spektrum muzyczne oraz przeprowadzą kumpelskie rozmowy z takimi postaciami jak: slowthai, Kelis, Blick Bassy, Fatoumata Diawara i innymi. Lawrence’owie będą także opowiadali o swojej nadchodzącej płycie Energy, która premierę będzie miała lada moment.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Disclosure, Apple Music

W Big Tree Energy Radio nie mamy żadnych ograniczeń. Możemy zapraszać, kogo chcemy, możemy puszczać, co chcemy i możemy robić, co chcemy. Wykorzystamy tę wolność w 100% – napisał w mediach społecznościowych Gut Lawrence.

Disclosure – premiera nowej płyty coraz bliżej

Pierwsza od 5 lat premierowa płyta Disclosure – Energy ujrzy światło dzienne 28 sierpnia. Poprzedni album duetu Caracal, ukazał w 2015 roku nakładem PMR Records. Do tej pory bracia Lawrence zaprezentowali nam numery promujące nowe wydawnictwo – My High (feat. slowthai & Aminé), kawałek tytułowy i Douha (Mali Mali). Kompozycje zostały bardzo dobrze przyjęte przez słuchaczy.

Disclosure, Fatoumata Diawara – Douha (Mali Mali)

Disclosure jadą w trasę w 2021 roku

Duet właśnie zapowiedział przyszłoroczną klubową trasę koncertową. W okresie od stycznia do marca Disclosure odwiedzą Wielką Brytanię, Irlandię, Francję, Niemcy i Szwajcarię. Polski w planach braci Lawrence niestety zabrakło.

Disclosure - rozpiska trasy koncertowej 2021

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →