Disclosure prezentują nowy numer i ogłaszają koncerty. Powrót braci Lawrence

News
Disclosure - składanka i nowy utwór

Choć nigdzie się nie wybierali, to jednak ostatnimi czasy było ich nieco mniej. Disclosure podzielili się nowym utworem i datami kolejnych koncertów. Czy to zapowiedź czegoś większego?

Disclosure. Spokojny rok w wydaniu braci Lawrence

Guy i Howard Lawrence należą do najbardziej zapracowanych brytyjskich producentów w ostatnich latach. Jeśli nie zajmują się własnymi nagraniami, to udzielają się w numerach innych artystów. Jednak w ubiegłym roku Disclosure nieco odpuścili. W 2019 roku muzycy wystąpili nieco ponad 30 razy (w tym na chorzowskim FEST Festivalu), co na ich standardy można uznać za oszczędzanie energii. Podobnie jeśli chodzi o opublikowane numery. Talk, zeszłoroczny przebój nagrany wspólnie z Khalidem, należał do niewielu produkcji z udziałem braci Lawrence, które ujrzały światło dzienne. Jednak w 2020 roku muzycy postanowili znów połączyć siły z amerykańskim wokalistą, czego efektem jest kawałek Know Your Worth.

Disclosure i Khalid ponownie we wspólnym nagraniu

Nowy numer to spokojny, popowy utwór z potencjałem na radiowy przebój. Choć kompozycja naznaczona jest wieloma charakterystycznymi cechami dla stylu Disclosure, to raczej nie odznacza się klubowym klimatem. Know Your Worth to pozycja dedykowana spokojnemu odsłuchowi w domu lub w aucie. Jednak wraz z jej premierą, bracia Lawrence ogłosili kolejne występy, co może zwiastować ich powrót na dobre i… kolejne nagrania.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Prócz potwierdzonych już występów m.in. na festiwalach Coachella, Primavera i Lovebox, duet pojawi się w kwietniu w San Jose i Santa Barbara. Czy do tego czasu usłyszymy coś więcej od Disclosure? Pożyjemy, zobaczymy. Miejmy nadzieję, że Brytyjczycy zaskoczą nas podobnie jak w roku 2018, kiedy to niemal tydzień po tygodniu publikowali oni nowe nagrania składające się na kapitalną epkę Moonlight. Od tamtego czasu nie otrzymaliśmy żadnego utworu bezpośrednio sygnowanego jako produkcja Disclosure, prócz wspomnianych dwóch kooperacji z Khalidem. Liczymy, że prędko to się zmieni.

Disclosure we współpracy i w hołdzie Macowi Millerowi

Dla najbardziej spragnionych nowych nagrań Brytyjczyków, mamy coś jeszcze. Na Circles, ostatniej, pośmiertnej płycie Maca Millera, znalazł się utwór wyprodukowany przez jednego z braci Lawrence, Guya. Numer nosi tytuł Blue World. Przy okazji premiery krążka, Guy poświęcił kilka zdań zmarłemu muzykowi i koledze.

Torba pełna nagrań od Disclosure

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co aktualnie gra w słuchawkach i głośnikach Disclosure, zachęcamy Was do śledzenia ich autorskiej playlisty na Spotify. Na Disclosure’s Record Bag lądują zarówno kawałki, które inspirują braci Lawrence, jak i ich najnowsze produkcje. Ta playlista to najlepsze źródło, by jak najprędzej dowiadywać się o premierach kolejnych utworów Brytyjczyków.

Koncerty

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →